מובילאיי הישראלית שברה שיא גינס

שיא גינס חדש בצפייה במשקפיי VR של אלפי אנשים בו זמנית: מסע וירטואלי ברכב האוטונומי של מובילאיי.

זיו אבירם: ״הרכב האוטונומי הוא כבר לא שאלה של האם, אלא של מתי. ישנם כוחות שוק גדולים מאוד, עסקיים ומדינתיים שדוחפים לכיוון, ואני גאה על כך שמובילאיי מובילה את התחום. אנחנו עומדים בפני עידן מרתק- הרכב האוטונומי ישנה הרבה מאוד מהתפיסות של חיינו, השפעתו תהיה מגוונת ועל תחומים שונים, תעשיות שלמות יקומו עבורו ואחרות יעלמו״

זיו אבירם, מייסד, נשיא ומנכ"ל מובילאיי, סיים אתמול (ו' 2.3) את נאומו בכנס YPO Edge של ארגון ה-YPO (פלטפורמה גלובלית עבור מנכ"לים) אשר התקיים בונקובר קנדה, בהכרזה מפתיעה לקהל: "אני הולך לקחת אתכם למסע וירטואלי ברכב האוטונומי".

בין רגע, 1,867 משקפי VR חולקו לקהל לשם חווית הנסיעה ברכב ללא נהג, ולא רק זאת – בכך נקבע שיא גינס עולמי חדש למספר האנשים הגדול ביותר שהשתמשו בו זמנית במשקפי מציאות מדומה (VR). נציגה של גינס העניקה למובילאיי תעודה עם השיא החדש שנקבע.

זיו אבירם: ״הרכב האוטונומי הוא כבר לא שאלה של האם, אלא של מתי. ישנם כוחות שוק גדולים מאוד, עסקיים ומדינתיים שדוחפים לכיוון, ואני גאה על כך שמובילאיי מובילה את התחום. אנחנו עומדים בפני עידן מרתק- הרכב האוטונומי ישנה הרבה מאוד מהתפיסות של חיינו, השפעתו תהיה מגוונת ועל תחומים שונים, תעשיות שלמות יקומו עבורו ואחרות יעלמו״.

 

דילוג לתוכן