מה עשתה חברת ההייטק הישראלית לייטריקס בכנס הדראג קווינס הגדול בעולם?

חברת לייטריקס (Lightricks) הישראלית, המפתחת את הדור הבא של אפליקציות ליצירה ועריכת תוכן במובייל, השתתפה בכנס תרבות הדראג קווינס הגדול בעולם DragCon שהתקיים בלוס אנג'לס. הכנס, שמתקיים בפעם הרביעית סביב תוכנית הריאליטי האמריקאי,  ,RuPaul’s Drag Raceמכיל תצוגות, הרצאות וביתנים שעוסקים בתרבות הדראג העולמית ומכנס אלפי משתתפים בכל שנה. לייטריקס, חברת ההייטק מירושלים ומפתחת אפליקציית Facetune, הייתה החברה היחידה מישראל שהשתתפה בכנס. הצוות של לייטריקס שהשתתף בכנס מורכב ממעצבים, מנהלת השיווק ומנהל המוצר Facetune, השתתפו בפאנלים ואירחו מאות אנשים בביתן בכנס, כולל כמה ממלכות הדראג הכי מצליחות של סדרת הריאליטי. מאות ממשתתפי הכנס הגיעו לביתן של לייטריקס, צילמו וערכו תמונות סלפי באמצעות האפליקציה, קיבלו הדרכות חינם, אחד על אחד, מצוות מפתחי האפליקציה הישראלים והתחרו על העריכות הטובות ביותר.

 

ג׳יימס צ׳ארלס ומאני מואה, שניים ממובילי דעת קהל הגדולים ביותר בתעשיית היופי והאיפור – כל אחד עם כחמישה מיליון עוקבים באינסטגרם – התוודו בשבוע שעבר על חיבתם הרבה לאפליקציה עם סרטונים מושקעים המדגימים כיצד הם משתמשים ב-Facetune. מלבדם, כמה ממובילי הדעה הגדולים בעולם בנושאי איפור ויופי במדיה הדיגיטלית נכחו בכנס והביעו תמיכה גדולה ואהבה לאפליקציה. ג׳יימס צ׳ארלס עצמו הגיע לביקור בכנס ועצר בביתן של לייטריקס במיוחד בכדי להכיר את צוות ,Factune להצטלם ולדבר על שיתופי פעולה עתידים.

 

Facetune, המוצר הראשון של החברה, היא אפליקציה מתקדמת לעיבוד תמונות פרופיל שזכתה במקום הראשון ברשימת אפליקציות ה-iOS הנמכרות ביותר בשנת 2017 ודורגה כאחת מהטובות ביותר בשנים 2013 ו- 2014 ע"י אפל וגוגל (בהתאמה). מאחורי Facetune 2 עומדת טכנולוגיית עיבוד התמונה המתקדמת ביותר כיום במובייל המספקת לראשונה במובייל מידול D3 של הפנים. בנוסף, האפליקציה מציעה מספר פיצ'רים הנתמכים על ידי טכנולוגיות בינה מלאכותית ומציאות רבודה המאפשרים למשתמש חווית עריכת תמונות פורטרט (סלפי) בזמן אמת.

דילוג לתוכן