מהיום: לאומי בטוויטר

רוצה לדעת מה חדש בבנק? מה המבצעים החמים? רוצה להביע את דעתך? – עקוב אחרי הציוצים של לאומי בטוויטר16 לספטמבר 2009 – החל מהיום יכולים גולשי האינטרנט לעקוב אחרי "m" לאומי באתר המיקרובלוגינג טוויטר, לקבל און ליין את החדשות הרלוונטיות ביותר של לאומי, להתעדכן במבצעי הבנק, להתלונן ולהעלות ידיעות ושאלות בכל נושא בו יחפצו. לאומי משיק את נציגותו באתר הפופולארי, תחת הכינוי LeumiDigital, (http://twitter.com/leumidigital), כנדבך נוסף למהפכת "לאומי דיגיטל" אותה מוביל הבנק בחודשים האחרונים.
 
זירת הטוויטר תשמש כערוץ החדשות המהיר ביותר של לאומי להעברת מידע ועדכונים בנושאי פיננסים, בנקאות פרטית ועסקית, שוק ההון וכלכלה, הטבות והלוואות מיוחדות ללקוחות "לאומי דיגיטל", מידע על כרטיסי אשראי חדשים, משכנתאות ועוד. גם שינויים בשגרת הבנק דוגמת שינוי בשעות פתיחת סניפים לרגל חג, אירוע מיוחד, שינוי בשעות פעילות המוקד הטלפוני וכד', ידווחו באתר במהירות באמצעות טוויטר.
 
במסגרת "לאומי דיגיטל", ריכז לאומי את שירותי הערוצים הישירים ללקוח תחת מטריה אחת, הרחיב את מגוון השירותים והשיק מגוון של מוצרים דיגיטליים מתקדמים. בזמן הקרוב עתיד לאומי להשיק מוצרים נוספים, דוגמת אפליקציה ייחודית לבעלי מכשיר אייפון, שתאפשר ללקוחות הבנק לקבל מידע ולבצע פעולות בחשבונם, וכן שירות"מזומן ב-SMS", שיאפשר ללקוחות הבנק להעביר לקרוביהם כסף מזומן באמצעות קוד שיישלח אליהם ב-SMS ואשר אותו יקישו במכשיר כספומט, ללא צורך בכרטיס מגנטי.
במסגרת מהפכת "לאומי דיגיטל", וכהמשך טבעי ומתבקש להשקת הנוכחות בטוויטר, עתיד לאומי להשיק אחרי ראש השנה את אתר הבלוגים של הבנק – "לאומי בלוג", אשר יחזק את הדיאלוג עם לקוחות הבנק ועם כלל גולשי האינטרנט. לאומי שכר את שירותי חברת האינטרנט Refresh, בבעלותו ובניהולו של העיתונאי לשעבר אדם שוב, לצורך ליווי מהלך ההקמה והתפעול של "לאומי בלוג", "לאומי טוויטר" ולייעוץ בכניסת הבנק לעולמות המדיה החברתית באינטרנט.

דילוג לתוכן