מדפסת סופר-מהירה ומכונה משרדית למחזור נייר – במרכז תצוגת החדשנות של תערוכת CeBIT 2017

חברת אפסון תשתמש בתערוכת CeBIT שנפתחת היום – ב-20 במרץ 2017, בהאנובר גרמניה – כדי להתוות את את חזון החברה לגבי עתיד סביבת העבודה, תוך לקיחה בחשבון של טכנולוגיות חדשות והשמירה על מודל הקיימות. לדברי נשיא אפסון, מינורו אוסואי, אפסון מוכנה כיום לעידן חדש של עבודה וחיים וכי מכלול המוצרים של החברה, ביניהם מוצרי מחשוב לביש, רובוטיקה הדמיה והדפסה, יוצג בפני קהל המבקרים בתערוכה.
בין המוצרים החדשים בולט קו חדש של הדור הבא של מדפסות הזרקת הדיו העסקיות של החברה – WorkForce Enterprise. המדפסות החדשות הן מדפסות מחלקתיות A3, צבעוניות ומהירות במיוחד – 100ipm – והן יספקו את היתרונות שרק מדפסות הזרקת דיו יכולות לספק: צריכת מתח נמוכה ועלות מתאימה לכל כיס במחיר של מדפסת לייזר מחלקתית. כך לדוגמה, מדפסת
ה- WorkForce Pro WF-C869RDTWF החדשה, מאפשרת לעסקים לחסוך עד 95 אחוז בצריכת חשמל, 99 אחוז בזיהום הסביבה תוך הדפסה של עד 84000 דפים בלי לחדש את אספקת הדיו.
אוסואי מציין כי על פי תחזיות חברת המחקר IDC שוק מדפסות הזרקת הדיו העסקיות יצמח בקצב של 10.2 אחוז בשנה, עד לשנת 2020.
במקביל מושקת גם ה-PaperLab , מערכת משרדית הראשונה בעולם היכולה לייצר אלפי דפי נייר חדשים ביום – משאריות נייר – בתהליך ״יבש״. PaperLab תהיה זמינה בקרוב והמשרדים שיצטיידו בה יוכלו לייצר בעצמם נייר, בכל גודל, עובי וסוג, מניירת משרדית להדפסה, דרך כרטיסי ביקור ועד לניירת צבעונית וריחנית.
בין המוצרים הנוספים שתציג אפסון בתערוכה: פתרונות לעסקים, לבית ולשווקים ורטיקליים. ״ממציאות רבודה ועד סורקים ניידים, שנות הנסיון הרבות שלנו במחקר ובפיתוח טכנולוגיות חדשות, מיצבו את אפסון כגוף שיכול לספק את צרכיהם של אנשי מקצוע כמו גם בתים פרטיים, בין אם מדובר במדפסות, מקרנים, משקפיים חכמים או רובוטים״, אומר אורן פליישר, מנכ״ל אפסון ישראל. השקת בכורה נוספת תהיה למקרן ה- EB-L25000U, מקרן לייזר 3LCD הבהיר, הקטן והקל בעולם. בנוסף יושקו משקפי ה- BT-350 החכמים, שתוכננו להעשיר את חויית הביקור במוזיאונים, אולמות קונצרטים ואירועים, על ידי אספקה של מידע נלווה בזמן אמת (דוגמת כיתוביות לאופרה, או הוספת תכני רקע אינטראקטיביים אחרים). במקביל יוצגו מדפסות ה- EcoTank, המאפשרות לחסוך עד כ- 75 אחוז מעלויות השימוש המסורתיות.

דילוג לתוכן