מדפסת התלת מימד הראשונה של חברת HP הגיע לישראל ותשווק ע״י חברת מפעיל

מדפסת התלת מימד הראשונה בעולם של HP, בעלת טכנולוגיה מהפכנית ויחידה מסוגה מגיעה לישראל ותיוצג ע"י חברת מפעיל.
HP JET FUSION 3D מסמנת את הצעד הבא בחדשנות לתעשייה ולייצור הישראלי.
ענקית ההדפסה, חברת HP, משיקה לראשונה בישראל את מערכת ההדפסה התלת-ממדית לייצור תעשייתי ומסחרי, ותיוצג על ידי חברת מפעיל.
מערכת ההדפסה HP Jet Fusion 3D יוצרת פתרון מהפכני לייצור בסדרות קצרות ובינוניות, לפיתוח אבי- טיפוס ולהדפסת מוצרים פונקציונאליים. בעולם היא נחשבת לטכנולוגיה המתקדמת ביותר ול- disruptive innovation (חדשנות משבשת), שמשנה את כללי המשחק ויוצרת הזדמנויות חדשות עבור שוק הייצור התעשייתי, המוערך כיום בעולם בהיקף של כ- 12 טריליון דולרים. HP Jet Fusion 3Dמוזילה את עלויות ההדפסה בתלת מימד ב- 50% ומאיצה את מהירות ההדפסה עד פי 10 יותר מהר לעומת מדפסות תלת מימד בסדר גודל דומה.

חברת HP ממנפת את עשרות שנות המחקר והמומחיות שלה בעולמות ההדפסה בדו מימד ובתחומים כמו מכניקה מדויקת ומדעי החומרים ומיישמת אותם בעולם התלת מימד.
HP מציגה תהליך הדפסה מהיר המבוסס על ראשי ההדפסה שכבר בשימוש במדפסות החברה בשנים האחרונות. באמצעות טכנולוגיה זו מתקבלים חלקים פונקציונליים ברזולוציה גבוהה ובאיכויות מכאניות גבוהות.

 

HP Jet Fusion 3D, תשווק בישראל ע"י חברת ״מפעיל״. מפעיל היא שותף פלטינה עסקי של חברת HP מעל 25 שנה וזוכת פרס השותף הצומח ביותר בCEMA (לשנת 2017).
חברת מפעיל תספק שירותי התקנה, הדרכה, תמיכה כמו גם אופטימיזציה של ביצועי המדפסת התלת-מימד של HP.
רז דרבי, מנכ״ל חברת מפעיל, אמר: ״הפתרון החדש HP Jet Fusion 3D מספק שילוב של מהירות, איכות ועלות שמעולם לא נראו בתעשייה. עסקים ויצרנים יכולים לחשוב מחדש על האופן שבו הם מעצבים ומייצרים מוצרים בסדרות קצרות. סטנדרטי האיכות הגבוהים של HP, בשילוב השירות המקצועי של חברת מפעיל אשר הטמיעה את הטכנולוגיה בהצלחה במוצרי הדו מימד, יובילו גם את תעשיית התלת מימד להישגים חדשים.
למפעיל התמחות ייחודית בהחדרה והטמעת טכנולוגיות חדשות לשוק המקצועי בכל המגזרים מזה עשרות שנים. אנחנו גאים להוביל יחד עם HP את המהפכה התעשייתית המקצועית הבאה בישראל, שתצטרף לשמות הגדולים כמו: Nike, BMW Group, Jaguar-, Land Rover, Johnson & Johnson ".

 

 

בתמונות:
• HP Jet Fusion 3D Printing
• רכיבים שהודפסו באמצעות המדפסת
• רז דרבי מנכ"ל מפעיל.
קרדיט צלם: יח״צ

אודות מפעיל:
חברת ״מפעיל״ (Mafil) הינה יבואנית טכנולוגיות להדפסה בתלת מימד למגזרי התעשייה, העיצוב והחינוך, המייצגת בישראל את המותגים המובילים בעולם המדפסות בתלת מימד התעשייתיות, המקצועיות והשולחניות- מקצועיות, עם מותגים בינ״ל מובילים כמו HP DWS ו- Ultimaker.
החברה מספקת פתרונות כוללים לארגונים ולעסקים בתחומי ההדפסה בתלת מימד, המחשוב והניידים, הפלט הארגוני והדפוס המקצועי.

 

 

דילוג לתוכן