מדפסת הדיו של HP שמשנה את כללי המשחק

מהפיכה בעולם ההדפסה: הדיו כדאי יותר מהלייזר

 

מדפסת משולבת חדשה של .HP Inc מיישמת מגמה חדשה: מכשיר דיו צבעוני כדאי יותר ממדפסת לייזר מונו – מציע הוזלה של 50% בעלויות
במשך עשרות שנים נחשבו מדפסות הדיו לאח הקטן של מדפסות הלייזר, שיכולותיהן התאימו בעיקר למשתמשים פרטיים. עסקים קטנים ומשתמשים 'כבדים', כולל סטודנטים ומשרדים ביתיים, העדיפו תמיד מדפסות לייזר מונו, שמסוגלות לטפל בהיקף גדול של הדפסות.

חברת HP, מובילת תחום ההדפסה, מובילה לאחרונה מגמה חדשה שמספקת יכולות מורחבות במדפסות דיו בעלויות כדאיות יותר בהשוואה ללייזר. במסגרת זו מכריזה היום החברה על מכשיר דיו משולב חדש – HP OfficeJet Pro 6960 – המציע לעסקים ולמשרדים ביתיים מגוון יכולות העולות על אלו של מכשירי לייזר.

מכשיר ה-All in One החדש – המשלב מדפסת, סורק, פקס ומכונת צילום – מסוגל להדפיס עד 20,000 דפי A4 לחודש באיכות גבוהה (צבע או שחור: 600 x 1,200 dpi). הדפסת שחור איכותית תתבצע במהירות של 18 דפים בדקה (30 בהדפסת טיוטה) ואילו הדפסת צבע איכותית תתבצע במהירות של 10 דפים בדקה (26 בהדפסת טיוטה).

לבד מהביצועים הללו מתאפיין המכשיר בכדאיות כלכלית גבוהה יותר בהשוואה ללייזר: מחסניות הדיו מספיקות לתפוקה של עד 1,500 דפים בשחור – משמעות נתון זה הוא חסכון של 50% בעלויות ההדפסה בהשוואה למדפסות לייזר. חיסכון נוסף מוצע באמצעות הדפסה דו – צדדית אוטומטית.

מיקי רוסלר, מנהל קטגורית ההדפסה ב-HP ישראל מוסר: "מדפסות הזרקת הדיו החדשות שלנו מתאימות במיוחד לטעמי הלקוחות בישראל. הן משפרות משמעותית את יחס עלות ביצוע בהשוואה לכל המדפסות הנוכחיות. זהו הקריטריון המשמעותי ביותר ללקוחות הישראליים לפי סקרי שוק שנערכו בנושא. אנו שמחים להשיקן ולקדם את התחום בישראל צעד נוסף קדימה."

משתמשים הרגילים לממשקי מגע ייהנו במכשיר זה ממסך תצוגה והפעלה צבעוני בגודל 6.75 ס"מ. כן מוצעת תוכנה ידידותית לשיגור הדפסות מרחוק באמצעות מגוון של מכשירים ניידים.

ולבסוף, כמכשיר משולב, מציע הדגם החדש יכולות סריקה ברמה גבוהה של 1,200 dpi, (24 bit). יכולות הצילום מגיעות ל-30 דפים בדקה (מונו) או 24 דפי צבע בדקה. הפקס כולל אפשרות לשלוח ולקבל מסמכי צבע.

המכשיר קומפקטי בממדיו ומתאים לחדרי סטודנטים, משרדים ביתיים ועסקים קטנים. (46.3 ס"מ x 39 ס"מ x 22.8 ס"מ גובה).

המכשיר, על שלל יכולותיו, מוצע במחיר מומלץ של 499 ₪ כולל מע"מ.

דילוג לתוכן