מימין לשמאל: שירלי כהן, מובילת פעילות אטלסיאן, מטריקס DevOps; אושרה ג'רבי, מנהלת מכירות אטלסיאן, מטריקס DevOps; אורן קרוג, מנהל פעילות, מטריקס DevOps; רועי פיין, מנהל מוצר Portfolio for Jira, אטלסיאן; אסף קויתי, מנהל פעילות, מטריקס DevOps; רז דותן, סמנכ"ל Customer Success, מטריקס DevOps.

מדברים אטלסיאן מהקומה ה-28 ב AWS-מגדל עזריאלי שרונה

 

 

Matrix DevOps, מרכז ההתמחות של מטריקס בתחום ה-DevOps קיים לאחרונה כנס טכנולוגי בנושא Atlassian's Vision for Agile @ Scale and Portfolio for Jira בהשתתפותו של רועי פיין, מנהל מוצר  Portfolio for Jiraבחברת Atlassian. בכנס נכחו עשרות מומחי טכנולוגיה ממגוון חברות מובילות וסטרטאפים מקומיים.

הכנס, שהתקיים באודיטוריום של AWS במגדל עזריאלי שרונה מול נופה המרהיב של תל אביב, כלל מגוון הרצאות טכנולוגיות סביבAgile @ Scale  וכיצד ניתן להשיג זאת באמצעותJira .

 

Jira הינו כלי ניהול ומעקב על תהליכי הפיתוח של חברת Atlassian, ו- Matrix DevOps כשותפת פלטינום, רמת השותפות הגבוהה ביותר, מעניקה שירותי ייעוץ, הטמעה ורישוי במוצרי החברה.

 

רועי פיין העביר מספר הרצאות טכנולוגיות כגון חזונה של החברה בתחום הAgile,  הצצה ל-Features החדשים של Jira שייצאו בגרסה הקרובה, שיפור העבודה בצוות באמצעות מוצרי Atlassian ועוד. כמו כן, רועי הציג את Portfolio for Jira 3.0 –  פתרון המסייע לארגונים לנהל ביעילות ובקלות את תכנון והתקדמות הפרויקטים ב-Jira. במסגרת זו, רועי הציג את הגרסה החדשה וביצע דמו. בנוסף, שירלי כהן, מנהלת קבוצת Atlassian ב Matrix DevOps, הרצתה על ניהול פרויקטים ב-Jira וחשפה תוספים ייחודיים לשימוש ב Jira.

 

במהלך הכנס התקיים דיון פעיל בנושא ניהול פרויקטים ופעילות Atlassian.

דילוג לתוכן