מגמה ירוקה!

מחקר חדש של זירוקס בקרב עסקים קטנים ובינוניים חושף:
• 80% מהעסקים מעוניינים להפסיק את השימוש המשרדי בנייר

• 77% מהעסקים הקטנים והבינוניים התחילו בתהליכי דיגיטליזציה

• כמחצית טוענים כי תהליכי ההדפסה והשימוש בניירת גורמים להפסד זמן
מחקר חדש של זירוקס מצא כי למעלה מ-80% מהעסקים הקטנים והבינוניים מעוניינים להפסיק את השימוש המשרדי בנייר הכולל: הנפקת חשבוניות, הצגת דוחות כספיים, טפסי משאבי אנוש ומסמכים נוספים הקשורים לתהליכי העבודה.
במחקר עולה כי 46% מהעסקים מודים כי תהליכי ההדפסה והשימוש בניירת גורמים להם להפסד זמן רב. 6 מתוך 10 עסקים ציינו שההתעסקות בתהליכי הדפסה והנייר פוגעת בתפוקת העבודה הכוללת של העסק.

המחקר מגלה כי 77% מהעסקים הקטנים והבינוניים התחילו בתהליכי דיגיטליזציה של דפים. כשליש נמצאים בשלב מתקדם של התהליך, 37% רק החלו בו ואילו 12% יתחילו את תהליך דיגיטליזציה ב1-3 שנים הקרובות.

מגמה נוספת העולה מהמחקר מראה כי עד סוף שנת 2017, 23% מהעסקים הקטנים והבינוניים מאמינים שהתקנים ניידים ישולבו לחלוטין במסגרת תהליכי העבודה של עסקיהם. כיום 66% מהעסקים משלבים בתהליכי העבודה אפשרויות להדפסה ניידת דרך מכשירי הסמארטפון ו-27% מתכננים לשלב אפשרות זו בשנה הקרובה.

במימד האבטחה המחקר מגלה כי לאור תהליכי דיגיטליזציה המתרחשים בקרב העסקים הקטנים והבינוניים, עלתה החשיבות לאבטח את המידע העסקי ותהליכי זרימת העבודה. 56% מהעסקים משלבים את המדפסות במסגרת אסטרטגיית האבטחה שלהם.
"השינוי הדיגיטלי עשוי להיות מכריע עבור עסקים קטנים ובינוניים, ישנן דרכים רבות להתפתח בצורה נכונה," מסר ג'ון קורלי, נשיא רשתות הפצה בזירוקס. "עסקים קטנים ובינוניים היוצאים למסע דיגיטליזציה צריכים להבין את הטכנולוגיות השונות, לרבות אפליקציות לשירותי דפוס מנוהלים אשר יכולים לתמוך ולהקל על תהליכי הדיגיטליזציה שהעסק עובר."
המחקר נערך על ידי חברת Coleman Parks עבור זירוקס, מחודש יולי עד לחודש ספטמבר בשנת 2016, בקרב כ-1000 עסקים קטנים ובינוניים בארצות הברית, בריטניה, צרפת וגרמניה.

 

דילוג לתוכן