מג'יק קיבלה המלצת תשואת יתר מוויליאם בלייר: ממליצים לרכוש את המניה

מג'יק דיווחה לאחרונה על על תוצאות חזקות ברבעון השלישי של 2017, עם הכנסות של 65.7 מיליון דולר, עליה של 20.5% בהשוואה לרבעון מקביל אשתקד, לאור ביקוש לטרנספורמציה דיגיטלית, המהווה זרז לפרויקטי אינטגרציה. בוויליאם בלייר מעניקים כעת למניה המלצת תשואת יתר וממליצים לרכוש את המניה.

האנליסטים מציינים כי מנקודת מבט גיאוגרפית, צמיחה הגיעה מצפון אמריקה וישראל. בנוסף, הנהלת החברה העלתה את תחזית ההכנסות ב- 2.5 מיליון דולר, ל- 250-255 מיליון דולר. "התוצאות החזקות ברבעון נבעו מצמיחה בקרב לקוחות חדשים והתרחבות בקרב לקוחות קיימים. אנו מעריכים כי הביקוש ממשיך להיות חזק עבור פלטפורמת האינטגרציה ופעילות מבוססת ענן. החברה הכריזה על תוכנית שותפים, שתסייע לחברה להגיע להזדמנויות בפרויקטי אינטגרציה באמצעות עבודה צמודה לספקי תוכנה עצמאיים, OEM, אינטגרטורים, מפיצים בעלי ערך מוסף וחברות ייעוץ. אנו רואים בחיוב את תוכנית זו ומאמינים כי היא תוביל לצמיחה במכירת רישיונות שישפרו את הרווחיות הגולמית.

"שיעור הרווחיות הגולמית, Non-GAAP, עמדה על 34.7%, בהשוואה ל- 36.9% ו-34% ברבעון קודם. אנו מאמינים הדבר נובע מתמהיל הכנסות שנוטה יותר לשירותים מקצועיים. אנו צופים כי הרווחיות הגולמית הכוללת תמשיך להיות מושפעת מכך כיוון שאיננו צופים שינוי בתמהיל המכירות.

"לחברה 77.2 מיליון דולר בקופת מזומנים ואנו מעריכים כי החברה תמשיך באסטרטגיית הרכישות, בעיקר בחיפוש אחר טכנולוגיות משלימות.

"לאור הצמיחה החזקה במכירות ואפסייד מתחום הרישיונות, אנו ממליצים לרכוש את מניות החברה (Outperform). מניית מג'יק נסחרת במכפיל 1.4 על תחזית ההכנסות ל-2018 ובמכפיל 13.3 לתזרים מזומנים חופשי צפוי ב- 2018. מכפילים אלו נמוכים מהמכפילים של קבוצת ההשוואה עם מכפיל 2.4 על ההכנסות ו- 17.7 לתזרים מזומנים חופשי", כך בוויליאם בלייר.

דילוג לתוכן