מג'יק מעדכנת את מדיניות הדיבידנד מ-50% ל-75% מהרווח הנקי השנתי

מג'יק קיבלה המלצות קנייה מברקליס ומויליאם בלייר עם מחיר יעד של 10.5 דולר למניה

מחיר המניה בזמן המלצת ברקליס עמד על 8.7 דולר. האנליסטים: "בהמשך לשיתוף הפעולה עליו חתמה החברה עם מיקרוסופט לאחרונה, אנו צופים כי יכולות השיווק של מיקרוסופט ידחפו את פתרונות מג'יק עם אימוץ פלטפורמת הענן של מיקרוסופט." תשואת הדיבידנד הצפויה היא 3%

 

מג'יק תעשיות תוכנה, (ת"א: מגיק; נאסד"ק: MGIC), המפתחת ומספקת פתרונות לפיתוח יישומים ולאינטגרציה עסקית ומתן שירותי ייעוץ בתחום ה-IT, דיווחה לאחרונה על תוצאות הרבעון השני של 2018, ובעקבותיהן זכתה להמלצות קנייה מברקליס ומויליאם בלייר עם מחיר יעד של 10.5 דולר למניה. האנליסטים בויליאם בלייר מציינים כי החברה חווה צמיחה בכל תחומי הפעילות על רקע תהליכי טרנספורמציה דיגיטלית בקרב ארגונים רבים.‎ "מג'יק דיווחה ברבעון השני על הכנסות של של 70.2 מיליון דולר – צמיחה של 7.2% בהשוואה לתקופה מקבילה אשתקד. הנהלת החברה מאשרת את תחזית ההכנסות השנתית של החברה, לצמיחה של 10%-14%, בטווח של 283-293 מיליון דולר. לחברה קופת מזומנים בהיקף של 78.2 מיליון דולר המאפשרים לחברה לשמר אסטרטגיית מיזוגים ורכישות לתמיכה בצמיחה האורגנית."

 

בויליאם בלייר מזכירים כי החברה דיווחה על הסכם שיתוף פעולה עם מיקרוסופט, ואומרים "אנו מאמינים כי החברה צפויה ליהנות משיתוף הפעולה כשיכולות השיווק של מיקרוסופט ידחפו את פתרונות מג'יק עם אימוץ פלטפורמת הענן של מיקרוסופט, Azure. מניית מג'יק נסחרת במכפיל EV של 1.1 להכנסות הצפויות בשנת 2019 ומכפיל 9.8 לתזרים המזומנים החופשי עבור 2019, שניהם מתחת למכפילים של קבוצת ההשוואה, 2.3, ו-19.3 בהתאמה. לכן אנו בהמלצת קניה (תשואת יתר) למניית החברה."

 

בברקליס חוזרים על המלצת הקנייה עבור מניית מג'יק, עם אפסייד של 20.7% ומחיר יעד של 10.5 דולר למניה, בעוד שמחיר המניה בזמן ההמלצה הוא 8.7 דולר למניה. האנליסט טאבי רוזנר מציין כי "תחזית הרווח למניה של החברה עבור הרבעון השני של 2018 גבוהה מטווח התחזית שלנו ושל ממוצע תחזיות השוק על פי נתוני רויטרס, וזאת למרות שורה עליונה נמוכה מהצפוי על רקע עלייה בהוצאות תפעוליות. עבור שנת 2018 כולה החברה אישררה את תחזית ההכנסות שלה לצמיחה של 12% בממוצע, דבר המעיד על כך שהחמצת תחזית ההכנסות האחרונה נגרמה עקב מועד ההכרה בהכנסות. בעיננו, מה שמוסיף ומבדל את מג'יק הוא היצע שירותי הייעוץ שלה בתחום ה-IT, המספק המשכיות בתזרים המזומנים."

 

רוזנר מציין כי משיחת הועידה שערכה החברה עם שוק ההון, עולה כי "ההנהלה צופה מומנטום חזק בכל תחומי הפעילות והטריטוריות הגיאוגרפיות. החברה רואה את פתרון החדש שהשיקה לאחרונה, לפיתוח אפליקציות ווב באמצעות אנגולר, כמנוע צמיחה להגברת ההכנסות, בעיקר ממנויים. מג'יק הציגה לאחרונה עסקאות לשילוב פתרונותיה במערכות חברות מובילות בתחומיהן באירופה ועל שיתוף פעולה עם מיקרוסופט. ההנהלה צופה כי הביקוש לביצוע תהליכי טרנספורמציה דיגיטלית בקר ארגונים ימשיך להוות מנוע צמיחה עבורה."

 

"מניית מג'יק נסחרת במכפיל EV של 1.2 להכנסות הצפויות בשנת 2018, הנמצא מתחת למכפילי קבוצת ההשוואה ומשקף CAGR של 10% על ההכנסות בשנים הקרובות", כותב רוזנר. "אנו מותירים את המלצת הקנייה (משקל-עודף) שלנו עבור המניה, עם מחיר יעד של 10.5 דולר, המשקף פוטנציאל החזר השקעה של של 23.7%, הכולל תשואת דיבידנד שנתית צפויה של 3%."

דילוג לתוכן