מג'יק משדרגת את יכולות הפיתוח של אפליקציות עסקיות לניידים

מג'יק משיקה את פלטפורמת האפליקציות Magic xpa 3.2: משדרגת את יכולות פיתוח המובייל וחוויית המשתמש
המאפיינים החדשים כוללים יכולות פיתוח ל-Windows Mobile 10, תמיכה ל-iOS 10, שיפורים במנהל השדרוגים ועוד.

אור יהודה, 2 בנובמבר 2016 – מג'יק תעשיות תוכנה (ת"א: מג'יק; נאסד"ק: MGIC), ספקית ישראלית גלובלית של פלטפורמות פיתוח אפליקציות מובייל, יישומי ענן, ואינטגרציית תוכנה בארגונים, הודיעה על השקת גרסה 3.2 של פלטפורמת Magic xpa לפיתוח מהיר של אפליקציות עסקיות.

פלטפורמת האפליקציות נטולת הקוד, מספקת סביבת פיתוח קלה לשימוש, יעילה ומשתלמת, המאפשרת לארגונים ובתי תוכנה לפתח במהירות אפליקציות עסקיות למחשבים ולמכשירי קצה שונים כגון טלפונים ניידים, טאבלטים ועוד.

השיפורים בגרסת Magic xpa 3.2 כוללים:

· יכולות פיתוח ל- Windows 10 Mobile, ותמיכה ב- iOS 10
· חוויית משתמש חדשנית ומשופרת
· web services gateway המאפשר גישה בארכיטקטורה n-tier לצורך אבטחת מידע מוגברת
· כלי השוואה ומיזוג, לניהול קל יותר של אפליקציות בסביבות מרובות מפתחים וריבוי גרסאות
· שיפורים למנהל שדרוג הגרסאות והוספת תאימות לגרסאות עבר נוספות

עמי ריאז, סגן נשיא למו"פ, מג'יק תעשיות תוכנה: "בעקבות התגובות המצוינות שקיבלנו על גרסת 3.1 של הפלטפורמה, מסדנאות שדרוג שהתקיימו ברחבי העולם, אנו שמחים לספק ללקוחותינו סיבות נוספות לשדרג ל-Magic xpa 3.2. האפליקציות העסקיות נמצאות בלב ליבם של תהליכי הטרנספורמציה העסקית , ופלטפורמת Magic xpa מספקת סביבת פיתוח עוצמתית ויעילה מאוד, שיכולה להקנות לארגונים יתרון תחרותי משמעותי."
פלטפורמת האפליקציות Magic xpa היא חלק מפתרון המובייל המקיף של מג'יק, הכולל גם את פתרון האינטגרציה Magic xpi, מערכת ניהול המכשירים הניידים של מג'יק ושירותי המובייל המקצועיים של מג'יק. חבילת המובייל מספקת לארגונים פתרון הוליסטי ומשתלם לצורך פיתוח ופריסת אפליקציות מובייל עסקיות, מאובטחות, יציבות ומתקדמות.

 

דילוג לתוכן