מג'יק ישראל וטיטאן הטמיעו מערכת שילוח אוטומטית מבוססת Magic xpa בסניפי א.א.ספנות ורויאל קרגו ברחבי הארץ

 

היקף הפרויקט הוא מעל לחצי מיליון שקל. מערכת 4Trade, שפותחה על ידי טיטאן מערכות, מותאמת לפרויקט 'שער עולמי' של רשות המיסים, וכוללת מערכת ERP תפעולית ופיננסית אחודה

 

ישראל, אור יהודה, 31באוגוסט 2015 – מג'יק תעשיות תוכנה, (ת"א: מג'יק; נאסד"ק: MGIC), ספקית גלובלית של פלטפורמות תוכנה לצרכי פיתוח יישומי מובייל, יישומי ענן, ואינטגרציית תוכנה בארגונים, הודיעה כי השלימה החודש את הטמעת מערכת   4Trade ERP בסניפי זרוע השילוח של חברת א.א. ספנות ושל זרוע עמילות המכס שלה – רויאל קרגו, בחיפה, אשדוד, תל אביב ונתב"ג. שווי הפרויקט עומד על יותר מחצי מיליון שקל.

 

מערכת 4Trade מאפשרת לניהול שילוח בינלאומי ועמילות מכס, והיא פותחה על ידי טיטאן מערכות באמצעות פלטפורמת פיתוח היישומים Magic xpa.

 

הפרויקט כלל הטמעת מערכת ERP תפעולית ופיננסית אחודה מבוססת Magic xpa, לצורך ניהול פעילות השילוח הבינלאומי ועמילות המכס בא.א. ספנות ורויאל קרגו, כוללטיפול במטען החל משלב ההזמנה, דרך האיסוף וההובלה הבינלאומית, ועד לשחרורו מהמכס והובלה לבית הלקוח.מטרת הפרויקט היא אוטומציה של תהליך הניתוב והטיפול במטעני לקוחות קבוצת א.א. ספנות ורויאל קרגו, ותיאום אוטומטי בין מחלקות החברה בהתאם לשלבים בתהליך השילוח ועמילות המכס, תוך עדכון שוטף מבוסס הרשאות של הגורמים הרלוונטיים בחברה ומחוצה לה.

 

מערכת 4Tradeמותאמת לפרויקט 'שער עולמי' של רשות המיסים, ומאפשרת יצירת ממשק אוטומטי פנימי בין מערכות התפעול והפיננסים הארגוניות, וממשק אוטומטי חיצוני בין מערכות הארגון למערכות חיוניות כמו מערכות אגף המכס במשרד האוצר, נמלי הים והאוויר, מסופי מטען, ומערכות של חברות מסחריות גדולות בישראל. המערכת כוללת אינטגרציה מובנית לכל מערכות MS Office, תכונה המאפשרת ניתוח והצגת המידע הארגוני ברמות וצורות שונות.

 

אפרים צוק, מנכ"ל רויאל קרגו: "כחברה המתמחה בשילוח מטענים בינלאומי ועמילות מכס היה לנו חשוב  ליישם מודל תפעולי אוטומטי וממוחשב, אשר יאפשר לנו לספק ערך עסקי מוסף לקהל לקוחותינו. מערכת 4Trade שפיתחה טיטאן מערכות באמצעות טכנולוגיית מג'יק מכילה מידה רבה של גמישות דבר שאיפשר להתאים אותה בדיוק המרבי לצרכינו ודרישותינו. אנו בטוחים כי המערכת החדשה תאפשר לנו לייעל ולזרז את השירות ללקוחותינו, לקצר עבורם את עלויות וזמני השילוח, ולאפשר להם למקד יתר תשומת לב ומשאבים בפעילויות הליבה שלהם."

 

אריק מיפנו, מנהל מג'יק ישראל: "אנו שמחים על הצלחת פרויקט ה-ERP של א.א. ספנות ורויאל קרגו, ועל הערך המוסף העסקי שמערכת 4trade מספקת ללקוח. למג'יק יש כ-3,000 שותפים עסקיים ברחבי העולם המבססים את תוכנות המדף שלהם על פלטפורמת פיתוח האפליקציות שלנו. זמן היישום המהיר של הפרויקט התאפשר בזכות גמישות פלטפורמת פיתוח האפליקציות של מג'יק. הפלטפורמה של מג'יק מציעה מגוון עשיר של יכולות המאפשרות לבנות ולהתאים במהירות אפליקציות עסקיות וארגוניות לעבודה על דסקטופ ומובייל בו זמנית ובכך מעניקה ללקוחות מג'יק יתרון תחרותי בתחומי הפעילות שלהם בזכות  היכולת להתמקד בפעילויות הליבה."

 

במסגרת תנאי העסקה, יספקו מג'יק ישראל וטיטאן מערכות לקבוצת א.א. ספנות ורויאל קרגו שירותי תמיכה טכנית ועדכון גרסאות עבור המערכת ל-10 שנים.

דילוג לתוכן