מבצע בצ'יינה ביי: 20% הנחה על כל המוצרים לחברי מועדון "הוט"

לקראת סוף השנה האזרחית יוצא אתר הקניות הסיני, chinabuy במבצע מכירות מטורף ובלעדי למאות אלפי חברי מועדון הצרכנות "הוט". המבצע יערך בין התאריכים ה-18-24 בדצמבר 2016 ובמסגרתו יזכו חברי מועדון הצרכנות הגדול במדינה בהנחות בשיעור של 20% על כל המוצרים הנמכרים באתר. במהלך שבוע המבצע תינתן ההנחה במעמד הרכישה ותתווסף לכל הנחה אחרת הניתנת באתר צ'יינה ביי באותה העת.

ההנחה תינתן לחברי מועדון הוט לאחר הורדת קופון אישי באפליקציית המועדון, והרכישה באתר צ'יינה ביי תבוצע באמצעות כרטיס אשראי בינלאומי או Pay Pal. כיום, 150 אלף בתי האב החברים במועדון נהנים באופן קבוע מ- 11% הנחה בכל קנייה באתר Chinabuy, וכן ממבצעים בלעדיים.

יובל אטד, מנכ"ל Chinabuy: "שתוף הפעולה עם מועדון היה אחד הראשונים ומהמוצלחים ביותר שיצרה צ'יינה ביי בישראל. אוכלוסיית המועדון היא טכנולוגית ויודעת להעריך את יתרונות הקניה המקוונת מסין עם השירות המקומי שלנו. מסיבה זו החלטנו לפנק את חברי המועדון בהטבה חמה במיוחד בעונת הקניות שסוגרת את השנה האזרחית".

יורי מרק, מנכ"ל מועדון הוט, אמר היום: "מבצע ההנחות שעורך בשבוע הקרוב מועדון הוט עם אתר Chinabuy מאפשר לחברי המועדון לבצע עסקאות און ליין קטנות כגדולות וליהנות ממחירים אטרקטיביים במיוחד. חברי המועדון שמבצעים כל השנה אלפי רכישות באתר צ'יינה ביי, יהנו בשבוע המכירות המיוחד מהזדמנות לחיסכון משמעותי בהוצאותיהם, מעבר להנחה הקבועה המוצעת להם באתר הסיני במשך כל השנה. המבצע הבלעדי לחברי מועדון הוט, שוב מוכיח את עוצמתו הצרכנית של המועדון, שהינו למעשה קבוצת הרכישה הגדולה והחזקה בישראל".

דילוג לתוכן