מבצעי פתיחת שנה ברשת iDigital

 

 

רשת iDigital, פותחת את השנה עם שלושה מבצעים אטרקטיביים לרכישת iPhone, מחשבי Mac ו- iPad.

 

1. טרייד אין iPhone- כל מי שיחזיר סמארטפון ישן יוכל לקבל החזר של עד 2,200 ש״ח ולרכוש אייפון חדש במסלול טרייד אין אטרקטיבי במיוחד!

2. מבצע הדרכה מתנה למחשבי Mac- כל מי שירכוש מחשב Mac יקבל הדרכת iExpert  אישית במתנה!

3. מבצע iPad ועברית- כל מי שירכוש iPad חדש יקבל עד 8 ספרים דיגיטליים מתנה באפליקציית עברית!

 

iDigital, רשת חנויות הפרימיום היחידה של Apple  בישראל, יוצאת במבחר מבצעים לפתיחת 2019:

 

במהלך חודשים פברואר-מרץ ניתן יהיה לקבל החזר של עד 2,200 ש״ח עבור אייפון ישן ולרכוש למשל אייפון XR בעסקת טרייד-אין במחיר של החל מ- 1,549 ש״ח (תלוי בסמארטפון שהוחזר ובנפח האייפון xr שנבחר). את תנאי הטרייד-אין האטרקטיביים ניתן יהיה לנצל עבור רכישת על אייפון חדש. ניתן להחזיר סמארטפון של כל יצרן. פעילות הטרייד אין בכפוף לתקנון השירות שנמצא באתר איידיגיטל.

 

במהלך ינואר—פברואר כל מי שירכוש מחשב MAC יקבל הדרכת iExpert אישית במתנה! ביולי האחרון השיקה iDigital את iExpert – מרכז הידע, ההדרכה ושרותי המומחים למשתמשי מוצרי Apple. שירותי המומחים המובילים של iExpert הן ההדרכות האישיות שמועברות על ידי צוות הדרכה שהוכשר במיוחד במגוון נושאים למשתמשי Mac – צעדים ראשונים על Mac, הדרכת Keynote, הדרכת iMovie והדרכת אקוסיסטם. כל מי שירכוש Mac עד לתאריך 23/2/2019 יוכל לבחור באחת מההדרכות הנ״ל ולקבלה במתנה (מחיר ההדרכה ללקוחות איידיגיטל הוא 199 ש״ח).

 

במהלך פברואר מרץ יתקיים מבצע לרוכשי ה iPad בשיתוף אפליקציית הספרים הדיגיטלית "עברית". כל מי שירכוש אייפד בתקופת המבצע יקבל במתנה עד 8 ספרים דיגיטליים להורדה באפליקציית עברית. רוכשי אייפד פרו מכל דגם יקבלו 8 ספרים דיגיטליים במתנה ורוכשי שאר דגמי האייפדים יקבלו במתנה 4 ספרים דיגיטליים. המבצע בכפוף לתקנון ועד לתאריך 10/3/19.

 

דילוג לתוכן