מארחים חברים ומשפחה בחג? האפליקציה "פולי" תסדר להם חניה קרובה

שירות חדש של אפליקציית החניה "פולי": "נעים להזמין" מאפשר לשלוח לאורחים קישור שימצא עבורם חניה ליד כל כתובת

 

"אין סיכוי שאני בא אליך בחג לתל-אביב; אי אפשר למצוא אצלכם חניה". זהו בערך המשפט הכי מעצבן שאפשר לקבל כתגובה כשאתה מזמין קרובים או חברים לארוחת החג. מהיום נגמרו התירוצים: "פולי", האפליקציה היחידה שמציעה פתרון למציאת חניה ברחוב, משיקה שירות חדש בשם "נעים להזמין", שמאפשר לשלוח לאורחים ולמוזמנים קישור חכם שימצא עבורם חניה קרובה אליכם הביתה.

 

המארח שולח לאורחים, באמצעות "פולי", הודעה שמכילה את הכתובת, השעה וקישור חכם: הקישור פותח את האפליקציה שמציגה מיד מסלול ניווט לכתובת שנבחרה, שמוביל את האורחים ליעד דרך רחובות בהם ניתן למצוא, תוך 10 דקות, חניה ברחוב או בחניונים קרובים וזולים. את השירות החדש אפשר להפעיל בכל כתובת, וכך אפשר להזמין חברים למפגש במסעדה או לארגן פגישת עסקים ולסייע למוזמנים למצוא בקלות חניה קרובה.

 

"ארוחות החג הן משהו שמחכים לו כל השנה. אסור שדבר פעוט כמו חניה יפריע לחגיגה", אמר זהר באלי, שותף מייסד ומנכ"ל חברת ספארק, המפתחת של "פולי". "זאת הסיבה שפיתחנו את השירות 'נעים להזמין', ונתנו לכולם כלי נוח ופשוט למצוא חניה בעיר הגדולה, בכל זמן – ובעיקר בערב החג".

 

"פולי פיית החניה" פותחה על ידי חברת ספארק, שהוקמה לפני כשלוש שנים ובראשה עומדים באלי וערן בלטר. באמצעות אלגוריתם ייחודי ושימוש בביג דאטה, מידע סטטיסטי ומידע עירוני, מובילה "פולי" את הנהגים לעבר פתרונות חניה – חניות רחוב או חניונים. חיפוש החניה באמצעות "פולי" אורך 10 דקות בלבד, והוא מפחית את משך חיפוש החניה הממוצע בחצי. "פולי" מגדילה את הסיכוי למציאת החניה ברחוב בכ-80 אחוז, וכך היא חוסכת למחפשי חניה זמן, כסף ותסכול, והופכת את חווית מציאת החניה לנוחה ופשוטה.

 

פולי הושקה בתל אביב בחודש מרס 2015 וצברה רבבות משתמשים. בחודש אוגוסט הושקה "פולי" גם בירושלים, בהתבסס על מאגרי המידע של העיריה, וכעת היא משפרת את חוויית החניה של מאות אלפי הנהגים והמבקרים בשתי הערים.

 

להורדה: http://www.parking-polly.com/

דילוג לתוכן