מאפיית אנג'ל בוחרת ב- Infor M3 כפתרון ה- ERP שלה

לאחר שנים של פיתוח ERP עצמי מאפיית אנג'ל בחרה מוצר מדף
מאפיית אנג'ל בחרה בIntentia- להטמיע את פתרון Infor M3

מאפיית אנג'ל, המאפייה הגדולה בישראל, תטמיע את Infor M3 כפתרון ה- ERP שלה. פרויקט ההטמעה יתבצע לאורך תשעה חודשים על ידי חברת Intentia, אשר מייצגת בישראל את הפתרון, ועתיד לעלות לאוויר בדצמבר 2016.
Infor M3, פתרון ה- ERP המוביל לתעשייה של חברת Infor הבינלאומית, נבחר מתוך תשעה פתרונות מובילים של חברות בינלאומיות וישראליות שהתמודדו במקביל על הפרויקט. הפתרון נבחר לאחר שהציג התמחות ענפית בתעשיית המאפיות ויכולת לענות על כלל הצרכים הייחודיים בענף המזון הטרי, אשר כוללים תכנון הדוק של ייצור וניהול מלאי והפצה.
ניבה קאליש, מנהלת מערכות המידע של מאפיית אנג'ל, מסרה: "במפעלי מזון טרי בכלל, ובמאפיות בפרט, הזמן אשר עובר מרגע יציאת המוצר מקו הייצור ועד הגעתו לצרכן הינו קצר במיוחד, מה שהופך את שלבי תכנון תהליכי הייצור וההפצה לחשובים במיוחד. לכן, בחרנו בפתרון שיכול להציע לנו כלי תכנון מתקדמים, אשר מקצרים את התהליך מרגע ההזמנה ועד לאספקה, ומאפשרים ניהול יעיל של משאבים וחומרי גלם".

שמעון כהן, סמנכ"ל פיתוח עסקי ולקוחות אסטרטגיים ב-Intentia אמר כי "שנת 2015 היתה שנה מוצלחת מבחינה עסקית, ובמיוחד מול לקוחות מתחום המזון והמשקאות. הבחירה בנו היתה מבוססת הן על ההתמחות המקצועית בתחום המאפיות וגם בזכות העובדה כי הפתרון מבוסס בעיקר על דריכת פרמטרים של המערכת מה שמבטיח ללקוח פרויקט ERP מוצלח בלו"ז מהיר בלי להתפשר על האיכות".

דילוג לתוכן