מאסטרקארד ו-NXP ממירות תשלומים סלולריים עבור מיליארדי מכשירי IoT

הארנק החדש-  mWallet 2GOשל NXP יוטמע ברצועות השעון של מותג הפרימיום הגרמני Montblanc

NXP ומאסטרקארד הודיעו היום על השקת ארנק תשלומים סלולרי חדש mWallet 2GO. עם השירות החדש NXP היא הראשונה בתעשייה אשר תציע פיתוח מקיף של ארנק נייד בפתרון אחד, הכולל טכנולוגיית חומרה, תוכנה מקיפה ואינטגרציה סביבתית. פתרון התשלומים נועד להקל על הפיתוח, להפחית עלויות ולהאיץ את זמן היציאה לשוק עבור יצרני ציוד מקורי (OEM) ויאפשר יכולת תשלומים ניידת לכל מכשיר לביש, נייד או IoT .

Montblanc, החברה הגרמנית המייצרת כלי כתיבה יוקרתיים, שעונים, תכשיטים ומוצרי עור, תהא הראשונה בעולם אשר תשיק את פתרון הארנק הנייד המבוסס על mWallet 2GO עבור רצועת ה-TWIN החדשה שלה.

ד"ר פליקס אובצ'ונקה, מנהל טכנולוגיות חדשות ב-Montblanc מציין כי ברצועה החדשה, המעוצבת והחכמה, שולבו חומרים יוקרתיים עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בשוק, וזאת כדי להביא ללקוחות יכולות תשלום קלות ומאובטחות באמצעות השעון – כך הם יכולים ליהנות מאופנה, נוחות ובאותו זמן לא גם לפספס את השימוש בצרכים דיגיטליים.

פאולו בטיסטון, סגן נשיא בכיר לתשלומים דיגיטליים ומעבדות במסטרקארד אירופה, מציין כי שיתוף הפעולה עם  NXPבתחום של 'מכשירים צרכניים מחוברים', יביא לצרכנים דרכים פשוטות, מאובטחות ונוחות יותר לשלם, תוך מתן אפשרות לבנקים ולמנפיקים לבדל עוד יותר את היצע המוצרים שלהם.

 

דילוג לתוכן