מאסטרקארד העולמית: "אנו מחפשים את הפיתוח הבא שלנו בישראל"

האירוע המוביל בשבוע המובייל

9 ביוני 2015

 

 

"במאסטרקארד אנחנו חושבים קודם כל על המובייל ואין מקום טוב לכך מאשר ישראל, אומת הסטארטאפ" כך אמר היום סידני גוטסמן, סגן נשיא לפיתוח מערכות תשלום דיגיטליות בכנס Mobile Summit 2015המהווה את שיא אירועי "שבוע המובייל".

 

גוטסמן הוסיף כי "מאסטרקארד מבצעת השקעות משמעותיות באמצעים תשלום חדישים ומתפתחים כדי לאפשר לצרכנים לזכות בחוויות שימוש חדשות. אנחנו רוצים להקל את חוויית התשלום של אנשים ולהקל עליהם את החיים. מהסיבה הזו אנחנו מוכנים לתת שירות תשלומים לכל יזם המעוניין לאפשר לצרכנים לעשות שימוש בטכנולוגיות תשלום דיגיטליות באמצעות חברות אשראי", הסביר.

 

"ישנם שני צעדים הנדרשים כדי לעשות שימוש בכרטיס אשראי, ראשית יש לפתוח חשבון ולהכיר את הצרכן והאלמנט השני הוא לזהות את הצרכן העושה שימוש בכרטיס האשראי".

 

"השאלה הגדולה שנשאלת היא איך הקמעונאי יודע שהצרכן שעושה שימוש בכרטיס האשראי הוא באמת בעל הכרטיס? זו השאלה הבסיסית של כל מי שאחראי על האבטחה, תפקידו לוודא שאין הונאות. צריך לזכור שתמיד יש תחלופה בין חוווית הצרכן לבין רמת האבטחה. ככל שהאבטחה מוקפדת יותר, חווויית הצרכן נמוכה יותר מאחר והוא נדרש לאימות של מספר פרטים רב יותר".

 

"יחד עם זאת, ישנם שתי המצאות משמעותיות שמקלות את כל נושא האבטחה הראשונה היא הזיהוי הביומטרי, כאשר אמצעי זה מפחית את הפגיעה בחוויית המשתמש של הצרכן".

 

"האמצעי השני הוא EMV – צ'יפ מיוחד שהומצא לפני למעלה מ-20 שנה ונמצא בשימוש בקרב מיליארדי כרטיסי אשראי ברחבי העולם. החידוש הוא שהצ'יפ לא נמצא רק על כרטיס האשראי אלא בכל אמצעי התשלום האלקטרוניים של גוגל ואפל".

 

אופיר לייטנר, יזם ומייסד הכנס אמר בפתח הנואמים כי "תעשיית אפליקציות המובייל בישראל מתאפיינת בשתי מערכות המשלימות אחת את השנייה: סטארט-אפים המפתחים אפליקציות ומשחקים איכותיים מחד, וחברות ישראליות למוניטיזציה ופרסום במובייל בעלות שם עולמי המאפשרות היתכנות לתעשייה כולה מאידך. שיתופי הפעולה בשוק הישראלי מתחילים בשלב מוקדם, והמפתחים לומדים כיצד להביא את הכסף הביתה עוד בשלבי התכנון וההשקה"

 

למעלה מאלף איש פוקדים את גני התערוכה בתל אביב, מקום הכנס Israel Mobile Summit 2015 שכולל השנה תערוכה גדולה ותחרות של חברות סטארט-אפ ישראליות בתחום המובייל שיציגו חידושים בתחום.

 

 

 

פרטים נוספים על הכנסים ורשימת הדוברים המעודכנת ניתן למצוא באתרים הבאים:

http://www.israelmobilesummit.com/

http://il.droidcon.com

דילוג לתוכן