מאיר דודאי זכה בתואר Most Valuable Professional מטעם מיקרוסופט

מאיר דודאי, המייסד והבעלים של חברת ואלינור, קיבל ממיקרוסופט את התואר Most Valuable Professional (MVP).התואר ניתן ע"י מיקרוסופט למומחים החולקים את הידע, הנסיון והמומחיות שלהם עם עמיתיהם בקהיליה הטכנולוגית, ותורמים בכך לשיפור השימוש בטכנולוגיה של מיקרוסופט. דודאי קיבל את התואר MVP על פעילותו בהתנדבות בקהיליה הטכנולוגית של מערכת ניהול בסיס הנתונים SQL Server.
מאיר דודאי, הנחשב לאחד המומחים המובילים בארץ ל-SQL Server, מעורב בפרויקטים בתחום זה מאז 1998. בעבר שימש כיועץ בכיר וב-2005 הקים את ואלינור שכיום היא חברה מובילה בייעוץ ויישום בכל הקשור לפרויקטי SQL Server בישראל.
לדברי אורי וינרוט, מנהלת שיווק שרתים במיקרוסופט: "מאיר תורם רבות לקהילת מנהלי מסדי נתונים בישראל.  פעילותו במסגרת הפורומים של SQL Server, קבוצת המשתמשים של SQL Server והאתר sqlserver.co.il עוזרת להעלות את רמת המקצוענות של חברי הקהילה.  שמחתי מאוד שזכה בהכרה על כך, אני מאחלת לו שימשיך בפעילותו הברוכה"
"זהו כבוד גדול הן עבורי והן עבור ואלינור לקבל הכרה ממיקרוסופט על התרומה לשימוש ב-SQL Server וההשתתפות במאמץ ליצור קהיליה טכנולוגית חזקה בתחום זה" אמר דודאי. "אני רואה בפעילותי בקהיליית משתמשי SQL Server ביטוי למחויבות הן כלפי מיקרוסופט והן כלפי המשתמשים כדי להפיק את המיטב ממוצר מעולה זה".

דילוג לתוכן