מאות בכירים מתעשיית ההייטק בארץ ובעולם השתתפו באירוע של בינת תקשורת

כנס טכנולוגיות התקשורת והמחשוב הגדול בישראל, בינת אקספו 2010, שהתקיים אתמול, 10 במאי בביתן 1 שבמרכז הירידים, גני התערוכה תל אביב, נחתם אמש באירוע ערב מיוחד לבכירי תעשיית ההייטק בגן האירועים היוקרתי "הווילה עם מזל טלה". כ-300 מנהלים מחברות מובילות בזאת המנהלים ארחו אלון בן צור מנכ"ל בינת תקשורת מקבוצת רד-בינת ויהודה זיסאפל נשיא קבוצת בינת ויו"ר התאחדות תעשיות האלקטרוניקה וההייטק, שהציגו בפני קהל מקבלי ההחלטות את אבני הדרך של המהפכה הטכנולוגית והתרבותית של העשור האחרון. אלכס גלעדי, נשיאקבוצתקשתוחברהוועדהאולימפי, השתתף כמרצה אורח ודיבר על האולימפיאדה : "האירועהגדולבעולם: חזון – הקמה – מימוש", ואף פרש את משנתו לגבי האפשרות לקיים בישראל את המשחקים האולימפיים. לאחר מכן נהנו המשתתפים מארוחת ערב של קייטרינג "מזל טלה".
 
בין הבכירים שנצפו בערב, מנכ"ל פרטנר – דוד אבנר; סמנכ"ל מערכות מידע דואר ישראל רלי מרידור, סמנכ"ל טכנולוגיות קומברס מוטי טובי; מנכ"ל רדוור (נסדא"ק: RDWR) – רועי זיסאפל; מנכ"ל רדוויז'ן (נסדא"ק: RVSN) – בועז רביב; מנכ"ל סיסקו ישראל – בועז מעוז; מנכ"ל גרטנר (ניו יורק: IT) המזה"ת – ברוך גינדין; מנכ"ל EMC (ניו יורק: EMC) ישראל – דני נויברגר; מנכ"ל רד תקשורת מחשבים – אפי וכטל. עוד נכחו מנהלי מערכות מידע מהארגונים תרו, תעשיה אווירית, שירותי בריאות כללית, אלביט, משרד ראש הממשלה, מכון ויצמן, ישרוטל, 888, אמבר ורבים נוספים.
 
אירוע הבכירים חתם את הכנס הגדול והמקיף ביותר מסוגו בישראל, שהתקיים זו השנה השביעית ברציפות עם עלות הפקה של 2.5 מליון שקל. בבינת תקשורת מעריכים כי את הכנס פקדו כ-3000 מבקרים שנהנו גם ממופע פתיחה של מיי פיינגולד יוצאת כוכב נולד וממופע סיום מבדר של אלי ומריאנו. הרצאת האורח במליאת הכנס ניתנה על ידי ינקי מרגלית – מייסד ומנכ"ל לשעבר של חברת אלדין, בנושא "חדשנות, אפוקליפסה וייחודיות".

דילוג לתוכן