לראשונה- תוכנת AntiVirus של McAfee מובנית במערכות PX של Iomega ללא תוספת תשלום

Iomega ו-McAfee משתפות פעולה ומציעות אבטחת מידע ארגונית משולבת ב-StorCenter PX Series, סדרת מוצרי האחסון ברשת של Iomega

 
Iomega, חברה בבעלות EMC, ספקית עולמית לפתרונות אחסון לעסקים קטנים ובינוניים, הכריזה על הוספת VirusScan Enterprise של מקאפי לכל סדרת StorCenter PX, מוצרי האחסון על גבי הרשת מתוצרתה.
השילוב בין התוכנה של מקאפי, הפועלת על גבי סדרת מוצרי האחסון ברשת Iomega PX, מסמלת שיתוף פעולה ראשון מסוגו: מוצר הגנה ברמה ארגונית, הפועל באופן מקומי על גבי מוצרי אחסון על גבי הרשת של איומגה, שתוכננו במיוחד עבור עסקים קטנים ובינוניים, משרדים מרוחקים או התקנות בסניפים מרוחקים וארגונים מבוזרים.
 
תוכנת VirusScan Enterprise for Linux של מקאפי מעניקה למשתמשי סדרה PX של Iomega פתרון מקיף לזיהוי איומים והתגוננות מפניהם באמצעות הרשת של מקאפי וכן מאפשרת להם להנות מהיכולות השונות של חבילת VirusScan של מקאפי, כמו אפשרויות סריקה ויכולות ניהול ודיווח. Iomega היא היחידה מבין ספקיות ה-NAS, בקטגוריית המחירים של עד 10,000 דולר, המציעה הטמעה ארגונית של VSEL. כלי VSEL של מקאפי צפוי להיכלל בסדרת מוצרי StorCenter PX של Iomega בתחילת החציון השני של 2012.
 
"הוספת ה-VirusScan של מקאפי לסדרת מוצרי האחסון על גבי הרשת PX של Iomega פירושה שעסקים קטנים ובינוניים וארגונים מבוזרים יזכו לשכבת הגנה חדשה ובעלת ערך מפני פגיעה במידע ומתקפות וירוסים – יתרון משמעותי  בהשוואה לפתרונות אחסון ברשתו של מתחרים אחרים בשוק", אמרמייקניקזאד, סמנכ"להתפעולבחברתIomega. "משתמשי סדרת מוצרי PX של Iomega נהנים מהאינטגרציה הרציפה של תוכנת VirusScan של מקאפי, שתעניק להם נוחות שימוש גדולה יותר בכל הנוגע לניהול הסביבה הטכנולוגית ותיעדוף הגנת המידע שלהם. VirusScan של מקאפי מהווה תוספת פרימיום ללקוחותינו וכן מסמל חדשנות טכנולוגית ושיתוף פעולה בין חברות חדשניות בתעשיה".
 
סדרת ה-StorCenter™ PX פועלת באמצעות טכנולוגיות האחסון המובילה של חברת EMC ומיוצרת במארז שולחני בעל 4 או 6 כוננים או לחילופין במארז Rackmount בעל 4 או 12 כוננים – כולם זמינים בתצורות הניתנות להתאמה ובמחירים נוחים.עסקים קטנים ובינוניים, משרדים מרוחקים ומשתמשים ארגוניים מבוזרים יהנו מהשימוש האופציונלי בכונני SSD שיספקו ביצועים גבוהים אף יותר, יחד עם אפשרויות הגנה מתקדמות באמצעות רמות RAID שונות המסוגלות לבצע "החלפה חמה" במקרה של כשל, תמיכת אל-פסק, מכסות משתמש, אפשרויות שכפול ישירות ממכשיר למכשיר ותמיכה בכל סביבות הוירטואליזציה.
הסדרה כוללת את טכנולוגיית ה-Personal Cloud של Iomega המאפשרת למשתמשים לשתף לשכפל ולהגן על המידע שלהם מכל מקום בעולם ללא עלויות נסתרות.

דילוג לתוכן