לראשונה מבית OLYMPUS: רשמקול שגם מסריט וידיאו

רשם-כל שמבצע בנאמנות את תפקידו כרשמקול עם איכות סאונד משופרת ובנוסף מאפשר צילום וידיאו באיכות HD סטריאופונית ורשמקול קומפקטי בגודל כיסLS-3- איכות הקלטת אודיו גבוהה בפורמט גודל כיס
רשמקול זה מצטרף למשפחת ה- LS , המאופיינת באיכות סאונד ברמת סטודיו מקצועי עם תדר דגימה של 96kHz/24bit, כאשר הוא דומה במאפיינו לדגם ה- LS-11 האגדי שהושק ב-2009 רק שהפעם קטן ממנו בגודלו ובמשקלו כמעט בחצי (90 גר' בלבד).  בנוסף, מלבד שני מיקרופוני קונדנסר סטריאופונים הממוקמים בזווית 90 מעלות (בדומה ליתר דגמי ה- LS), לרשמקול זה מיקרופון רב-כווני נוסף במרכזו. כמן כן,קיימת אפשרות לחיבור מיקרופון חיצוני על מנת לענות על צורכי הקלטה מיוחדים.
דגם זה מצויד בזיכרון פנימי 4GB עם חריץ הרחבת זיכרון על גבי כרטיס Micro SDHC  ובמגוון פונקציות טכנולוגיות. כך למשל קיים מנגנון טרום הקלטה אוטומאטי שמקליט מספר שניות של אודיו לפני שלוחצים על כפתור ההקלטה ומסנן רעשי רקע בעל שתי דרגות- סינון רעשים רעשי בתדירות של 100hz  ומטה (דרגה 1) או 300hz ומטה (דרגה 2).
בנוסף, מאפשר הרשמקול ניהול קבצים נוח ויעיל;ניתן לשנות את שמות התיקיות במהלך ההקלטה, לסווג קבצים מוקלטים, למחוק קטעים מהם או להסירם לגמרי ואפילו להעתיק אותם מהזיכרון המובנה לכרטיס הזיכרון ולהיפך. כמו כן,  תוכנת Olympus Sonority software הכלולה ברשמקול, מבטיחה ניהול ועריכת קבצים פשוטה ונוחה על גבי המחשב.

 
LS-20M- "רשם- כל"
לראשונה משיקה אולימפוס רשמקול שגם מקליט וידיאו באיכות HDFull ברז' 1920×1080. רשמקול זה בדומה לאחיו הקטן, ה- LS-3, מציע איכות סאונד ברמת סטודיו מקצועי עם תדר דגימה של 96kHz/24bit, רק שהפעם הופך גם למסרטת וידיאו על כל המשתמע מכך. זו, מאפשרת צילום אפילו בתנאי תאורה נמוכים וכוללת פונקצית איזון לובן, מייצב תמונה ועוד.
באמצעות שלט אופציונאלי, הקלטת מופעים, חזרות של תזמורת, קונצרטים או שיעורי נגינה הופכת לפשוטה ונוחה. בנוסף, Art Filters מאפשרים לצלם סרטוני וידיאו עשירים באפקטים שניתן להעלות ישירות לאתרי שיתוף. כמו כן, ניתן לחבר את הרשמקול לטלוויזיה דרך חיבור HDMI ולצפות בסרטונים ברז' גבוהה. רשמקול זה תומך בכרטיס זיכרון מסוג SDHC
ובדומה ל- LS-3 מצויד גם הוא בפילטר סאונד ובפונקצית טרום הקלטה אוטומאטי.
 
המוצרים עתידים להגיע לארץ בחודש הבא וניתן יהיה להשיגם בחנויות הצילום וברשתות

דילוג לתוכן