לראשונה בתחום ניטור חווית המשתמש : Compuware משיקה תמיכה ב- iOS 8

לראשונה בתחום ניטור חווית המשתמש : Compuware משיקה תמיכה ב- iOS 8 ושפת הפיתוח Swift של Apple Compuware המפתחת פתרונות טכנולוגיים לניטור ולשיפור ביצועים ומיוצגת בישראל על ידי חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס, השיקה לראשונה תמיכה במערכת ההפעלה iOS 8 ובשפת הפיתוח Swift של Apple בפתרון הענן שלה, לניטור חווית המשתמש – Compuware APMaas Platform.
תמיכה זו, ש-Compuware היא הראשונה והיחידה שמציעה אותה כיום בתעשייה, תאפשר כעת לחברות לנטר ביצועים של אפליקציות מקצה לקצה ,לרבות כאלה שנכתבו בשפת ה-Swift החדשה של Apple ובסביבת מערכת ההפעלה iOS 8 .
Compuware APMaas Platform מאפשר לחברות לקבל מבט מעמיק על איך הלקוחות משתמשים באפליקציות, הביצועים שהם חווים מנקודת המבט של המשתמש, ואילו שיפורים בקוד יכולים לסייע לשיפור שביעות רצון המשתמשים ושיעורי ההמרה משימוש באפליקציה.
Compuware מובילה כיום בתחום ניטור ביצועים וחווית משתמש והוספת התמיכה החדשה ב- 8iOS וב-Swift מבססת את מעמדה גם בתחום המובייל.
בנוסף לכך ש-Compuware מספקת כעת את ענן הבדיקות הנרחב ביותר בעולם לדור הרביעי בסלולר, פלטפורמת Compuware APMaas הנה הבלעדית והמקיפה ביותר שמספקת מענה לבדיקות עומסים ברשתות אלחוטיות, בשדרת האינטרנט וב"מייל האחרון" ברשתות . הפלטפורמה מעניקה את נקודת המבט הרחבה והמדויקת ביותר, אודות ביצועי אתרי ואפליקציות מובייל.
"קצב האימוץ המהיר של המובייל פותח הזדמנויות עסקיות אדירות, ומזעזע את הערוצים המסורתיים. הוא גם יוצר אתגרים חדשים עבור צוותי אפליקציות ותפעול", אומר גיל גבעתי, מנהל מוצר APM Compuware, במטריקס. "בעוד אפליקציות הופכות לדבר בסיסי, כל עסק צריך לקבל תובנות עמוקות לגבי הדרך בה האפליקציות שלו נמצאות בשימוש, אילו ביצועים הן מציגות, וכיצד לשפר אותן במהירות. אנו פותרים את הבעיה הזו באמצעות פלטפורמת APMaaS שהינה קלה לתפעול וידידותית למשתמש. היא מאפשרת לנטר את הטרנזאקציות מקצה לקצה, ולקבל תובנות עסקיות וטכנולוגיות רבות ערך, לגבי הדרך בה הלקוחות חווים את האפליקציה. זהו ללא ספק המפתח להצלחה של חברות בעולם המובייל".
 

דילוג לתוכן