לראשונה בפלאפון שירות תיקונים לטאבלטים;Tablet Safe

השירות יינתן ללקוחות כל החברות וכן גם לטאבלטים שלא נקנו בפלאפון

 

חברת פלאפוןמשיקה לראשונה שירות תיקונים לטאבלטים – Tablet Safe. השירות יאפשר ללקוחות כל החברות לתקן טאבלטים במעבדה הארצית של חברת פלאפון (מהדגמים אשר נתמכים בשירות), כולל טאבלטים שלא נרכשו בחברה. המכשירים ימסרו במרכז השירות ולאחר בדיקת טכנאי במקום, יועברו לתיקון במעבדה המרכזית של החברה, המונה למעלה מ- 100 טכנאים מוסמכים שעברו הכשרה בנושא.

השירות החדש, יאפשר תיקון מספר תקלות שכיחות כמו תצוגה קדמית, שברים במסך בטאבלטים וכן כל תקלה הניתנת לתיקון. השירות יעלה 19.90 שקל לחודש ללא התחייבות או בעלות של 10 ₪ לחודש עם התחייבות ל 36 חודשים.  בשני המסלולים עלות התיקון תהיה 149 שקל בלבד. בנוסף, תינתן אחריות של 3 חודשים לתיקונים. לא תינתן אחריות על אובדן או השבתת הטאבלט.

עוז גור מנהל שיווק מוצרים ושירותים בפלאפון מסר: "על פי הערכות שביצענו, הציבור מעדיף לבצע שירות תיקונים בחברה סלולרית שמעניקה אחריות ושירות מלא לתיקונים המבוצעים על ידי טכנאים מוסמכים. לאחר הצלחתו של שירות isafe המאפשר תיקון סמארטפונים, החלטנו להשיק שירות דומה בפלאפון גם לטאבלטים, מתוך הבנה שהלקוחות מעוניינים במקום אחד שיספק להם את כל השירותים שהם צריכים ואת התיקון המקצועי והאמין ביותר עבורם, במחירים הנוחים ביותר"

 

ניתן למסור טאבלטים לתיקון בדגמים נבחרים של LG, ACER, אלקטל וסמסונג במרכזי השירות של פלאפון. השירות כאמור יינתן ללקוחות כל החברות, כולל למכשירים שלא נקנו בפלאפון – כל עוד מדובר בדגמים הנתמכים בשירות. ניתן להזמין תור לתיקון המכשיר באתר פלאפון בשירות זימון תורים באתר  www.pelephone.co.il

דילוג לתוכן