אוניברסיטת HE-Arc למדע יישומי בשוויץ ודאסו סיסטמס מכינות סטודנטים לתעשיית העתיד

לראשונה בעולם: חנות אונליין ליצרנים ותעשיינים

ה"אמזון" של התעשייה
הושקה חנות האונליין הראשונה בעולם לתעשיניים וליצרנים

בדומה למהפיכה בשוק הצרכני, פלטפורמת המסחר המקוונת של דאסו סיסטמס, ה- 3DEXPERIENCE Marketplace, תשנה את חוקי המשחק בשוק התעשייה והייצור העולמי. הפלטפורמה החדשה תעניק גישה לעשיית עסקים עם מאות ספקים ויצרנים מרחבי העולם המציעים כבר היום כ -30 מיליון רכיבים לתעשייה. ספקי שירות ויצרנים ישראליים יכולים להצטרף, לפתוח חנות אונליין ולהתחיל למכור לשוק הבינלאומי.

דאסו סיסטמס, הודיעה על השקת חנות האונליין הראשונה בעולם לתעשייה וייצור, ה- 3DEXPERIENCE Marketplace. המסגרת הסביבה המקוונת, עסקים, תעשיינים, יצרנים ומפעלים יוכלו לשתף פעולה ולקיים פעילות מסחריות עם תעשיות וספקי שירות אחרים ברחבי העולם.

מדובר למעשה בפלטפורמת מסחר חדשה בענן למעצבים, מהנדסים ויצרנים, המעוניינים לחולל שינוי בעולם התעשייה באותה הדרך בה חנויות הצרכנות באונליין שינו את מורשת הקמעונאות.

באמצעות חנות האונליין, עסקים המעוניינים למצוא ספקי שירותי ייצור חדשים – לרבות ספקי ייצור בתחום ההדפסה התלת-ממדית, או לקבל רכיבים ספציפיים בייצור אישי, או אפילו לנהל נכון יותר את סביבת ספקי השירות הנוכחית שלהם, יוכלו לגשת לשירות ייצור לפי דרישה ו- לשירות איתור חלקים חכם. כל אלה יסיעו בהגברת שיתופי הפעולה ותהליכי חדשנות של תחום התעשייה והייצור העולמי.

נכון להיום ב- Marketplace 3DEXPERIENCE נמצאים כ- 50 יצרנים דיגיטליים מכל העולם, עם יותר מ- 500 מכונות וכן יותר מ- 30 מיליון רכיבים מ- 600 ספקים, כאשר כולם מוכרים כמומחים בתחומם. בדומה לפלטפורמות מסחר מוכרות אחרות, גם כאן התחרות אונליין על כל לקוח תאפשר להם להיות תחרותיים יותר בעיצוב ובייצור וכן להפחית סיכונים וטעויות. בנוסף, יהיה ניתן לנהל את כל היבטי העסקה בין הקונה למוכר, כמו תשלומים, מחירים וחיובים ולספק תיעוד מלא של כל עסקה.

"החדשנות בעולם התעשייה היום מתרחבת הרבה מעבר לאימוץ תהליכי יצור דיגיטאליים. החדשנות מתבטאת גם בהופעתם של שחקנים חדשים וביצירת קטגוריות חדשות של פתרונות, תהליכים ושירותים, כאשר היא נותנת עדיפות לחדשנות בת-קיימא על פני תפוקה", אמר ברנרד שארלס, סגן נשיא ומנכ"ל דאסו סיסטמס. "בהתבסס על פלטפורמת ה- 3DEXPERIENCE, אשר הייתה חלוצה בתחום הפלטפורמות העסקיות החווייתיות כבר בשנת 2012, ה- Marketplace 3DEXPERIENCE הופכת את שרשרת האספקה לשרשרת של ערך: עסק וירטואלי יחיד המתנהל בפלטפורמה חברתית יכול לפרוץ בדרך חדשה לעשיית עסקים ולייצר חדשנות וערך בתעשייה. פלטפורמות אונליין ושווקים מקוונים כבר הוכיחו הכוח שלהן ביכולת לשנות את שירותי הקמעונאות, התחבורה והאירוח. המסר שלנו היום הוא שתתחילו להתכונן – העולם התעשייתי הוא הבא בתור".

 

דילוג לתוכן