לראשונה בישראל :

פורטל חדשות ייעודי בתחום המציאות המדומה והמציאות הרבודה

 

VRIL הוא פורטל החדשות האינפורמטיבי ביותר שקיים היום בישראל בתחום המציאות המדומה והרבודה. האתר מסקר את כל החידושים העדכניים ביותר, סקירות של משקפי מציאות מדומה, משחקים מומלצים ופיתוחים טכנולוגיים. מעבר לעדכונים השוטפים והחדשות החמות, ניתן למצוא שם סרטוני מציאות מדומה, ראיונות עם מומחים בתחום, השוואת מוצרים וכל מה שחובב מציאות מדומה צריך לדעת או לחוות.

האתר הוקם על ידי חברתMoveo Software , המציעה שירותי פיתוח ועיצוב אפליקציות לסטארטאפים ולחברות. באמצעות כותבי התוכן של החברה, האתר מנגיש לקוראיו את המידע הכי עדכני על שוק הגדאדג'טים בתחום המציאות המדומה בארץ ובעולם.

יונתן שלוש, עורך אתר VRIL : "תחום המציאות המדומה פרץ בשנה האחרונה לשוק הבינלאומי והגיע גם לישראל. על אף הקלות היחסית בה הישראלים מאמצים פיתוחים טכנולוגיים כגון רחפנים, אביזרים לבישים ומצלמות אקסטרים, אביזרי ה-Virtual Reality עדין לא חדרו מספיק לתודעה הישראלית. בימים אלו התחום נתפס כנישתי ומזוהה יותר עם עולם הגיימינג, עם זאת הוא הולך להיכנס לכל תחום אחר בחיי היום יום שלנו – החל מנסיעה ברכב, חופשות, כושר גופני ועד עולם הפסיכולוגיה ומכשירים רפואיים. המטרה של VRIL‬ היא לעדכן לראשונה בשפה העברית את כל חובבי ה- Virtual Reality ‬ בכל החדשות והעדכונים החמים מהעולם ובעיקר כאן בישראל".

לאתר –
http://www.vril.co.il/

דילוג לתוכן