לראשונה בישראל: קורס הכשרת מנהלי מערכת Salesforce ארגונית

מכללת ג'ון ברייס נבחרה למרכז ההדרכה הבלעדי והרשמי של Salesforce בישראל

מכללת ג'ון ברייס, זרוע ההדרכה של מטריקס, נבחרה למרכז ההדרכה הבלעדי והרשמי של Salesforce בישראל. שיתוף הפעולה יהיה תחת מרכז ההכשרה שהושק לאחרונה –

Salesforce Trailhead Academy Israel.

 

קורסי ההכשרה אשר יתקיימו בג'ון ברייס, יועברו בשפה העברית ויקנו למשתתפיהם ידע וכלים אודות הפלטפורמה של Salesforce, כמו גם הכנה מקצועית להסמכות Salesforce הרשמיות.

יוזמה זו הינה הראשונה מסוגה בישראל, אשר מכשירה מנהלי מערכת Salesforce ארגונית, על מנת לספק מענה לביקוש המגיע מהאקוסיסטם של Salesforce בארץ.

 

את הקורסAdministrative Essentials  יעבירו מרצים מוסמכי Salesforce מטעם חברת WEDO, הוא יתקיים בחודש נובמבר ויימשך חמישה ימים. בנוסף לידע התיאורטי שיילמד בקורס, המשתתפים ייקחו חלק בתרגולים מעשיים בסביבה ייעודית שפותחה על ידי  Salesforce לצרכי הקורס.

 

ההכשרה תספק למשתתפים כלים ליישום שינויים ותוספות במערכת, ניהול משתמשי המערכת, בניית מודל אבטחה, יישום תהליכים אוטומטיים במערכת ובניית מערך אנליטי באמצעות כלי ניתוח מתקדמים. המשתתפים אשר יעברו בהצלחה את הקורס יגדילו משמעותית את סיכוייהם לעבור את מבחני הסמכת מנהלי מערכת ה-Salesforce הארגונית.

בעתיד הקרוב בכוונת החברות לפתוח קורסים נוספים אשר יעסקו בתחומי פיתוח ושיווק Salesforce בישראל.

 

מכללת ג'ון ברייס, מכשירה מדי שנה למעלה מ-10,000 אנשי הייטק בתחום הדרכת המחשוב וטכנולוגיית המידע ובתחום הדרכת מיומנות הניהול, השירות והמכירות. כמרכז הדרכה מוסמך וכשותפה עסקית של חברות בינלאומיות מובילות בתחום התוכנה והחומרה, ג'ון ברייס נבחרה כגוף המקצועי והמוביל ולפיכך המתאים ביותר לביצוע הדרכות מקצועיות של Salesforce בישראל.

 

מוטי חדד, מנהל מכללת ג'ון ברייס: "אנחנו גאים על הבחירה בג'ון ברייס כמי שתוביל את פעילות ההכשרה של Salesforce בישראל – אחת מחברות התוכנה המובילות בעולם. צוות המומחים של ג'ון ברייס, לו ניסיון וידע רב בתחום הלימודים וההדרכה, ערוך להכשיר את הדור הבא של קהילת Salesforce ולתרום להמשך צמיחתה בארץ ובעולם."

 

 

"לחברת Salesforce רשת שותפים גדולה יותר מכל חברה טכנולוגית בעולם. השותפים שלנו מובילים חדשנות בכל סקטור בתעשייה ומסייעים ללקוחות להשיג את המטרות העסקיות שלהם על גבי הפלטפורמות של Salesforce." אמר אוליבייה אלבז, סגן נשיא בכיר לאזור EMEA וראש מערך המכירות בסיילספורס ישראל. "חברת Salesforce גדלה בישראל וכתוצאה מכך עולה גם הדרישה למומחיות בפתרונות הייחודיים שלנו. אנו גאים בשיתוף הפעולה עם מכללת ג'ון ברייס, המובילה בתחום, במטרה לספק לשוק המקומי אנשי מקצוע נוספים, שידעו למנף את השימוש ב-Salesforce כחלק מהצמיחה של החברה בישראל וההזדמנויות המקצועיות שהיא טומנת בחובה".

 

דילוג לתוכן