לראשונה בישראל: פתרונות גיבוי והגנת מידע במודל תשלום לפי שימוש

את השירותים מספקת חברת פתרונות ההגנה והגיבוי Arcserve

חברת פתרונות ההגנה והגיבוי Arcserve החלה לספק את פתרונותיה במסלול שירותים מנוהלים (MSP). בצעד זה הפכה Arcserve לחברת הראשונה בישראל אשר מספקת פתרונות גיבוי והגנה ללקוחותיה במודל של תשלום לפי שימוש. את השירות מציעה Arcserve באמצעות מספר שותפות עסקיות, בינהן חברת שרותי המיחשוב Informat (אינפורמט) המספקת פתרונות מחשוב מקצה לקצה וחברת Trio (טריו) המספקת שירותי מחשוב מבוססי ענן. שיתוף הפעולה בין החברות יצא לדרך בתחילת חודש אפריל.

תכנית ה-MSP (Managed Service Provider) מאפשרת לספק פתרונות במתכונת של שירותים מנוהלים במודל של תשלום לפי צריכה, בניגוד לדרך המסורתית של מכירת רישוי ללקוח. בין הפתרונות המוצעים ללקוחות: פתרון גיבוי מקומי, פתרון גיבוי לאתר מרוחק וכן פתרון התאוששות מאסון והמשכיות עסקית. בנוסף, ללקוח קיימת האפשרות לרכוש רישוי על-בסיס חודשי, שנתי או רב-שנתי בהתאם לצרכיו המשתנים של הארגון.

תכנית זו מאפשרת ללקוחות לפרוס את השירות והתשלום בגינו, לתקופות זמן ארוכות יותר ולמעשה לא להתחייב פנים ארגונית או כלפי הספק והיצרן על שימוש במוצר. עסקים קטנים ובינוניים, שבעבר לא יכלו להפנות תקציבים לפתרונות מהסוג הזה, יכולים כעת לרכוש שירותים של הגנה על המידע והתאוששות מאסון, תוך בקרה על רמת השימוש וההוצאות הכספיות הנלוות.

יהב מאיו, מנהל מכירות תחום מחשוב ענן ותוכנה בחברת אינפורמט אומר: "אנחנו יודעים להתאים לכל לקוח את הפתרון שמתאים לו, בין אם זה פתרון גיבוי מקומי, פתרון לאתר מרוחק או פתרון גיבוי לענן, ולספק את זה כעת גם במודל שירותים מנוהלים. השותפות עם Arcserve מספקת לנו עוד מסלול אותו אנחנו יכולים להציע למגוון לקוחותינו בחברות גדולות ו-SMB ו-SOHO במינימום עלויות. Arcserve מציעה פתרון שלם בהתאם לדרישות הלקוחות, המסוגל לכסות את כל הסביבות של הלקוחות ועונה על צרכים של שרתים וירטואליים ופיזיים, גיבוי מקומי, התאוששות מאסון וזמינות גבוהה".

אסף חיון, מנכ"ל משותף ב-Trio מציין: "טריו מספקת שירותי מחשוב מותאמי לקוח לעסקים קטנים ובינוניים, כמו גם לארגונים גדולים יותר המעוניינים להימנע מההשקעה המתבקשת בהקמת מחלקת מחשוב. אנחנו מנגישים טכנולוגיות מתקדמות המשמשות ארגוני-על ללקוחות הביניים וה-SMB. מודל ה-MSP של Arcserve מאפשר לנו לראשונה לספק את הטכנולוגיה הטובה בעולם להגנה על המידע ושמירה על רציפות עסקית, במחירים שלקוחותינו יכולים להרשות לעצמם. ללא השקעה ראשונית כבדה וללא התחייבות מצידם".

אייל ברש מנהל הפעילות של Arcserve בישראל אומר: "בשנים האחרונות אנחנו עדים יותר ויותר למעבר למודל צריכה של שירותים מנוהלים ותשלום לפי צריכה. Arcserve קשובה לצרכי לקוחותיה הן בהיבט הטכנולוגי והן הפיננסי ובהתאם גם פותחו והורחבו פתרונות הגיבוי וההגנה שלנו והותאמו למסלולי תשלום לפי דרישה. בעולם הדינאמי שלנו, כאשר צרכי החברות משתנים כל העת, נפחי המידע וכמות השרתים עליהם יש להגן הולכת וגדלה. לקוחות רבים מעידים כי המודל מסייע להם בניהול, ייעול ותעדוף תקציביהם בארגון. אנו שמחים וגאים לאפשר לשותפינו העסקיים ליהנות מטכנולוגיה המתקדמת בעולם להגנה על מידע ולהציע מודל שימוש ותמחור גמישים שיבטיחו את הרציפות העסקית של לקוחותינו.

דילוג לתוכן