לראשונה בישראל: אירוע TED של בני נוער מתחת לגיל 18

[email protected] בואו לדבר על העתיד

יש לכם מסר ייחודי וחדשני ואתם מעוניינים להפיץ אותו לקהל הרחב?

 

הגשת מועמדות תתאפשר עד ליום שני, ה-14 במאי 2018

ב-4 ביוני 2018, יתקיים לראשונה בישראל אירוע TED בו כל הדוברים הם ילדים ובני נוער מתחת לגיל 18. האירוע, [email protected] יתקיים ביוזמת ארגון PICO Kids ביאסא, התיכון הישראלי למדעים ולאמנויות.

בימים אלה יוצא הקול הקורא לבני נוער מתחת לגיל 18 לקחת חלק באירוע. על מגישי המועמדות לצלם את עצמם בסרטון קצר במשך דקה, במהלכו יעבירו את המסר. TEDxJerusalem יחד עם ארגון PICO Kids, יבחרו את המועמדים עם הרעיון הכי מעניין ומעורר השראה והם יהיו הנואמים באירוע. הדוברים שייבחרו, יקבלו הדרכה מקצועית מצוות TEDxJerusalem ברמה בינלאומית שתכין אותם להעביר את המסר בצורה הכי מדויקת, יעילה ומעוררת השראה.

האירוע יתקיים מול תלמידי PICO Kids, תלמידי העיר וקהילת TEDxJerusalem. כמו כן האירוע יועבר בשידור חי באתר של TEDxJerusalem וההרצאות שיופיעו באירוע יעלו לערוץ היוטיוב של TEDx.

PICO Kids הינו מיזם ללא מטרות רווח, שהחל לפעול בשנת 2013, בראשו עומד אלי וורטמן, יזם היי־טק ומבעלי קרן ההשקעות Pico Venture Partners. מטרת הארגון הוא לקדם חינוך טכנולוגי, מדעי וחוויתי בקרב צעירים ובני נוער בירושלים באמצעות תכניות מדע, רובוטיקה, תלת-מימד, תכנות, מחקר, פיתוח מנהיגות ועוד. הארגון מאמין בחינוך איכותי וללא פשרות, משתף  פעולה עם בתי ספר, אנשי חינוך, ארגוני חינוך ומדע ומוסדות אקדמיים בכדי למנף ולמקסם את איכות הלמידה.

 

את הסרטון יש לשלוח לכתובת המייל [email protected]  לא יאוחר מיום שני ה 14 במאי 2018.

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר במייל: [email protected]

קישור לאתר https://www.tedxjerusalem.com/past-events/

קישור לאתר פיקו http://www.pico.partners/

 

[email protected] בואו לדבר על העתיד

אירוע TED של בני נוער מתחת לגיל 18

4 ביוני 2018 | שעות 17:00-20:00 | יאסא, התיכון הישראלי למדעים ולאמנויות

דילוג לתוכן