לראשונה בישראל: אולטראמן ולנס – אירוע הספורט האתגרי הארוך והקשה ביותר בישראל

אולטראמן "ולנס" ישראל הראשון, ע"ש סגן אבי פישר ז"ל, הוא אירוע הסיבולת והאקסטרים האתגרי והארוך ביותר שהתקיים אי פעם בישראל. האירוע, שיתקיים ב-15-17 לנובמבר, יימשך שלושה ימים בהם המשתתפים ירוצו ל-85 קילומטרים, ירכבו על אופניים למרחק של 400 קילומטרים וישחו 10 קילומטרים. אולטראמן ולנס ישראל יחצה לאורכו את השבר הסורי-אפריקאי ויחבר בין שלושה ימים. צליחת הכנרת בשחייה, רכיבה לאורך חופו של ים המלח וריצה שתסתיים לחופי מפרץ אילת.

האירוע מופק עצמאית ובהתנדבות תוך קבלת תמיכה וסיוע של נותני חסות. נותנת החסות המרכזית לאירוע היא חברת השבבים הישראלית "ולנס" מהוד השרון שחזונה לפריצת גבולות, טכנולוגיים ועסקיים, עומד בקנה אחד עם האתגר האישי והקשה שהציבו לעצמם אנשי אולטראמן.

רעיון יצירת והפקת האתגר קרם עור וגידים לאחר ששלושה חברים: דורון אביגדורי, אלירן חי ו-דותן מאיר התנסו בו באופן עצמאי בשנת 2015. הרעיון התפתח לאירוע חברתי לא תחרותי וללא מטרות רווח. האירוע מופק עצמאית ובהתנדבות תוך קבלת תמיכה וסיוע של נותני חסות. נותנת החסות המרכזית לאירוע היא חברת השבבים הישראלית "ולנס" מהוד השרון שחזונה לפריצת גבולות, טכנולוגיים ועסקיים, עומד בקנה אחד עם האתגר האישי והקשה שהציבו לעצמם אנשי אולטראמן. בנוסף, חברו אנשי אולטראמן ולנס ישראל לעמותת Make a Wish, המגשימה חלומות לילדים המתמודדים עם מחלות קשות.
דורון אביגדורי, אחד משלושת המארגנים של האירוע שישתתף בעצמו באתגר אמר: "מדובר באירוע שנערך בפעם הראשונה בישראל ולכן הוא כל כך מרגש. לשמחתנו ההיענות הייתה מדהימה ואנחנו מקווים שאנחנו בתחילתה של מסורת ארוכת שנים".
נלי אלקבץ, סמנכ"לית משאבי אנוש בחברת "ולנס" הישראלית: "אנחנו רואים חשיבות עצומה בתרומה לקהילה, ואירוע כזה שמשלב ספורט מאתגר עם פעילות חברתית מאתגרת והנצחה של חלל צה"ל, היא בדיוק מה שולנס חרטה על דגלה עם ייסוד החברה".
המירוץ נקרא ע"ש סגן אבי פישר אשר שירת כקצין ביחידה לסילוק פצצות של ההנדסה הקרבית, ונהרג בדרום לבנון בעת חילוץ יחידה מגולני שנקלעה לזירת מטענים.
אתר התחרות: http://www.ultramanisrael.com/

דילוג לתוכן