לקראת Teched 2010

HP ישראל שדרגה את תשתיות ה-IT ב HOT והטמיעה פתרון ניהול מקיף של מיקרוסופט; ההיקף הכספי של הפרויקטים נאמד בכ-750,000 ₪. בכך תשפר HOT את יעילות ומהירות העבודה של המשתמשים, תפשט את עבודת צוות ה-IT ותקבל חיסכון בתהליכים השוטפיםאגף שירותים טכנולוגיים של חברת HP ישראל ביצע שני פרויקטים משולבים בחברת HOT לשדרוג תשתיות הליבה של ה-IT ולהטמעת פתרון שלם לניהול מחזור החיים של תחנות העבודה והשרתים, מבוססי טכנולוגיות מיקרוסופט. ההיקף הכספי של הפרויקטים נאמד בכ-750,000 ש"ח.
הפרויקטים יתרמו לשיפור היעילות ומהירות העבודה של משתמשי תשתיות התקשורת והדואר ב-HOT, וכן לשיפור השירות הכולל הניתן למשתמשי החברה על ידי ה-IT. זאת, לצד ייעול וחיסכון בתהליכי הפצת תוכנות, עדכונים ומערכות הפעלה ברחבי החברה. תועלות צפויות נוספות הן הגדלה משמעותית של נפח תיבות הדוא"ל וצמצום כמות קריאות השירות. הסיפור יוצג באירוע Tech Ed של מיקרוסופט שיתקיים בחודש נובמבר באילת 28-30.11.2010.
בתהליך הבחינה לביצוע הפרוייקט, גברה HP על  מספר חברות אינטגרציה גדולות. בין היתר, הבחירה נשענה על הניסיון הגלובלי הנרחב של HP באספקת פתרונות מקצה לקצה בטכנולוגיות מיקרוסופט מגוונות – שמאפשר לה לשלב מתודולוגיות מוכחות, שירותי מומחה ופתרונות משלימים מבית HP בשלבי האפיון והיישום.
 
במסגרת הפרויקטים, שדרגה HP את סביבת ההפעלה של  תחנות העבודה ל-Windows 7 באמצעות ישום של System Center Configuration Manager 2007 R2 המשמש לניהול מלא של מחזור החיים של תחנות העבודה והשרתים.ו-Office Communications Server 2007 R2 של מיקרוסופט; בנוסף שודרגו מערכות ההפעלה בשרתים ובתשתיות ה Active Directory ל Windows Server 2008 R2.

גיא אלמוג, מנהל אגף תשתיות וטכנולוגיה בחטיבת מערכות מידע ב-HOT, מסר כי "אנשי HP ביצעו סקירה מקיפה של הטכנולוגיות הרלוונטיות והציעו לנו גישה פרואקטיבית – תוך שהם מדגימים כיצד הטכנולוגיה החדשה תוביל לחיסכון כספי ולקיצור הזמן המוקדש לתחזוקה. ההבנה מחד של כל עלויות הפרויקט, הישירות והעקיפות, עוד טרם תחילתו, ומאידך של היתרונות הצפויים, היתה גורם מכריע וחשוב בהחלטה על ביצוע הפרויקט ובבחירת הגוף המבצע. בנוסף, המחויבות, המתודולוגיה והסטנדרטים שהכתיב צוות HP, מבטיחים לנו תוצרים ברורים ואיכותיים בכל תחום".
סמדר שחף, מנהלת אגף שירותים טכנולוגיים ב-HP ישראל, מציינת "פרויקט שדרוג התשתיות ב-HOT ענה על כל צרכי אגף התשתיות, כדוגמת הפצת מערכות הפעלה, יישומים ועדכונים, ניהול מרחוק, ניהול מצאי IT טוב יותר ועוד. בצד המשתמשים, הם יזכו לנפח תיבות דואר גדול יותר וליכולות משופרות, ובהן חיווי זמינות עדכני, ביצוע שיחות וידאו ושיחות ועידה וכן הלאה. כל אלו, בשילוב המומחיות של יועצי התשתית של HP מבטיחים יישום מוצלח ומחזקים את בסיס הצמיחה של HOT".
 
יניב בן עטיה, CTO במיקרוסופט ישראל: "הפתרון שיושם בהוט הינו תשתית ניהול אחידה לסביבת השרתים וסביבת תחנות העבודה.  היכולות החדשות יאפשרו מצד אחד למשתמשים בארגון פרודוקטיביות גבוהה יותר, ויעילות רבה יותר בביצוע המשימות היומיומות שלהם, ומאידך צוות ה-IT  של הארגון מקבל יכולות חדשות לניהול פשוט וידידותי המאפשר לו לעבור למודל של ניהול תשתיות פרואקטיבי."

דילוג לתוכן