לקראת כנס Magic BizApps 2015

מג'יק ישראל תקיים ב-8 בספטמבר, באבניו שבקרית שדה התעופה, את אירוע האפליקציות העסקיות, בו צפויים להשתתף מאות מבקרים

ישראל, אור יהודה, 26 באוגוסט 2015 – מג'יק תעשיות תוכנה, (ת"א: מגיק; נאסד"ק: MGIC), חברה ישראלית העוסקת בפיתוח ואספקת פלטפורמת פיתוח יישומים ואינטגרציה עסקית מבוססי מובייל וענן בכל העולם, תקיים ב-8 בספטמבר 2015 באבניו שבקרית שדה התעופה, את כנס Magic BizApps 2015.
האירוע יתמקד באפליקציות עסקיות, וצפויים להשתתף בו מאות מבקרים, ביניהם מנהלי מערכות מידע מהמגזר העסקי, המוניציפאלי והממשלתי וכן מנהלים בכירים מתעשיית ה-IT, התקשורת וההייטק הישראלי, ומומחים טכנולוגיים בתחום המובייל וה-IT הארגוני.
אריק מיפנו, מנהל מג'יק ישראל מסר כי "אנו שמחים לקיים את כנס מג'יק בישראל, המשלב לראשונה את תחום האפליקציות העסקיות והאינטגרציה. התעשייה נמצאת היום בעיצומו של תהליך, בו יותר ויותר ארגונים חושפים תהליכים ומידע ממערכות ארגוניות קיימות באמצעות אינטגרציה למערכות מובייל, ומחלקות ה-IT חוות ביקוש גובר לפיתוח אפליקציות עסקיות בהתאם."
הכנס מרכז ומציג את החידושים הטכנולוגיים בתחומי האפליקציות העסקיות, ויכלול בין היתר הדגמות של יכולות מג'יק בתחום המובייל הארגוני, ביניהן פיתוח בו-זמני למערכות הפעלה שונות, מיקוד ב-UX/ UI, פריסה והטמעה מהירות, אבטחת מידע, ושימוש במחשוב גריד (IMDG).
"אחד הדברים שהשתנו מאוד בשנתיים האחרונות היא תפיסת הניידות הארגונית המציבה במרכז את מחלקות הארגון השונות", מסביר מיפנו. "עקב אורך החיים הקצר מאוד של אפליקציית מובייל כיום, העובדים מצפים לקבל אפליקציות במהירות שיא כדי לענות על צרכים ודרישות משתנים וקצב עסקי מתגבר. מגמה זו מחייבת את אנשי ה-IT להתאים את עצמם לעידן המובייל, ובידהם הכוח להוביל את השינוי התרבותי בארגון ולנתב אותו להשגים עסקיים."
לפרטים נוספים והרשמה: http://www.magicsoftware.com/node/4498

דילוג לתוכן