לקראת החופשות בחו"ל בפסח : פלאפון משדרגת את שירות Global SIM

• ה-SIM תומך ב-143 מדינות, ללא צורך החלפה בעת מעבר בין מדינות
• שימוש חוזר עד לניצול הגלישה: ניתן להשתמש ביתרת הגלישה בכל יעד אחר בחו"ל למשך שנה
• זמין יותר מתמיד: הסים ניתן לרכישה באתר עם שליחות של 24 שעות ובפריסה ארצית ענפה

חופשת הפסח היא אחת מתקופות השיא בתיירות היוצאת בישראל. בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים טסים לחו"ל עם מכשיר הסלולר, כאשר מסקר שערך מכון IPSOS נמצא כי למעלה 90% מהטסים בשנה החולפת לקחו איתם את המכשיר, וכי רבע מהם גלשו בחו"ל באמצעות כרטיס סים מקומי או בינלאומי במהלך שהותם.
לקראת החופשה המתקרבת החליטו בפלאפון להשיק את כרטיס ה- Global SIM במחיר אטרקטיבי ותחרותי: חבילת 1GB ב-69 שקלים, חבילת 2GB ב-99 שקלים וחבילת 4GB ב-149 שקלים.

מבדיקה שנעשתה נמצא כי הנופש הישראלי עושה שימוש בממוצע של 1 ג'יגה במהלך החופשה, וכי עלות ממוצעת של סים מקומי עומד על 85-105 שקלים (20-25 יורו) ל-2GB, והוא תקף לחודש בלבד. בסים של פלאפון ניתן לעשות שימוש חוזר במס' יעדים שונים עד לניצול הגלישה ובתוקף של שנה אחת ממועד הפעלת הכרטיס בפעם הראשונה.

כרטיס הגלובל סים של פלאפון פועל ב-143 מדינות מסביב לעולם ולא מצריך החלפה של הסים במעבר בין המדינות השונות. השירות ניתן בעברית עם שירות תמיכה 24/7, והוא מופעל כבר מרגע הנחיתה. בנוסף, השימוש בכרטיס הסים גלובל של פלאפון מאפשר ללקוח לשמור על מנוי הוואטס'אפ המקורי בו הוא משתמש ביום יום. יש לציין, כי השימוש בכרטיס זמין ללקוחות כל החברות.

הגלובל סים נמכר בפריסה ארצית בכאלף נקודות מכירה, בהם: רשתות קרביץ, באג, ריקושט, נקודות המכירה של פלאפון ועוד. במקביל, ניתן להזמין את הכרטיס דרך אתר החברה ולקבלו עם שליחות עד הבית תוך 24 שעות.

מסקר מיוחד שערך מכוןIPSOS עבור חברת פלאפון עלה שכרבע מהטסים לחו"ל עושים שימוש בכרטיס סים, כ- 69% טסו בשנה האחרונה לחו"ל, כאשר כמחצית מהטסים טסו לפחות פעמיים לחו"ל במהלך השנה. עוד עלה בסקר כי השימוש השכיח ביותר בסלולר הוא בהודעות וואטס'אפ (83%), שיחות קוליות בוואטס'אפ (64%) וגלישה רשתות חברתיות (55%). הישראלים כנראה לא ממש מתנתקים מהעבודה לגמרי כאשר 47% ציינו כי הם משתמשים במייל שלהם בזמן הנסיעה לחו"ל.

דילוג לתוכן