לקראת הבגרות במתמטיקה – סימפליסיקו – מורה פרטי וירטואלי להכנה לבגרות

סטארטאפ חדש שיסייע בלימודים לבגרות במתמטיקה
סימפליסיקו – המורה הפרטי האישי שלך למתמטיקה

• המפתחים הם בוגרי מאיץ הסטארט-אפים של MindCET

לקראת הבגרות במתמטיקה שתתקיים ב-24 במאי, הסטארט-אפ הישראלי, סימפליסיקו, בוגר חממת החדשנות MindCET מבית במרכז לטכנולוגיה חינוכית (מטח), משיק היום אתר חדש בעברית ללימוד מתמטיקה, המשמש כמורה פרטי וירטואלי, המסייע בפתרון שאלות במתמטיקה. האתר מיועד לתלמידי תיכון בכיתות י'-י"ב ולסטודנטים בשנה הראשונה בלימודים האקדמיים. השימוש באתר הינו ללא עלות והוא זמין מהמחשב, מהנייד או מהטאבלט.

איך סימפליסיקו עובד?
התלמיד מזין את התרגיל לתוך המחשבון החכם באתר ומקבל בו במקום פתרון התרגיל, הסבר מפורט וסרטון הסבר. האלגוריתם מאחורי האתר לומד את התלמיד ומציע פתרונות והסברים מותאמים לרמתו האישית של התלמיד.

סימפליסיקו מכסה כרגע שאלות בתחומי חדו"א וחקירת פונקציות, ובשנה הקרובה יתווספו תחומי הטריגונומטריה והאלגברה. סימפליסיקו לא מתיימר להחליף את הלימוד בכיתה אלא מהווה כלי לתרגול וחיזוק נוסף. האתר שם דגש על ההסבר ופחות על הפיתרון, ממש כמו מורה פרטי.

לדברי אופיר גולדשטיין, מייסד שותף ומנכ"ל: "החלום שלנו הוא לשנות את האופן שבו מתמטיקה נלמדת ברחבי העולם. בעיני רוחנו אנו רואים סטנדרטים חדשים ושימוש באוטומציה חכמה בלימוד מתמטיקה, בעלות מזערית ובנוחות מירבית, לכולם, כי אנחנו חושבים שכל אחד יכול להצליח, בהינתן העזרה הנכונה".

מפתחי האפליקציה הם בוגרי מאיץ הסטארט-אפים של MindCET מבית מטח (המרכז לטכנולוגיה חינוכית) לחינוך ולמידה (EdTech – Education Technology). בתוכנית המאיץ, הנמשכת חמישה חודשים, מקבלים היזמים ליווי וייעוץ טכנולוגי ופדגוגי מידי מומחים בתחומים שונים, וחיבור לשותפים ומשקיעים בעולם ה-EdTech.

 

 

דילוג לתוכן