לקראת אמזון פריים דיי Prime day ב-16/7 – יום המכירות הגדול של אמזון

אתר חדש לאיתור מבצעים והוזלות מחיר הושק בישראל

 

מושיק אלפרט, מנכ"ל mySupermarket הצטרף למשקיעי האתר ולצוות הניהול

 

 

לקראת אמזון פריים דיי (Prime day), חג המכירות הגדול של אמזון, הושק בישראל אתר חדש, www.foxer.co.il לאיתור מבצעים, הוזלות מחיר וכמובן טעויות מחיר רגעיות או ארוכות יותר. האתר שותף בקבוצת פייסבוק foxer  צומחת, בה חולקים החברים טיפים והזדמנויות מהירות לקניה חכמה מאמזון.

 

Foxer עלה לאוויר בהשקה רכה בתחילת מאי ונפתח לקהל בתחילת יוני על מנת להכינו לקראת 36 שעות המכירה הגדולה של אמזון פריים. האתר עובד בסנכרון עם קבוצת פייסבוק ייעודית שם עולים כל המבצעים במקביל. מושיק אלפרט, שכיהן עד סוף יוני 2018  כמנכ"ל mySupermarket הצטרף למשקיעי האתר ולצוות הניהול.

 

ההתמחות של Foxer, בניגוד לשאר הקבוצות העוסקות בתחום היא לא רק למצוא את המוצרים שניתן לקנות באמזון במחירים זולים ביחס לישראל  ולא רק להעתיק מבצעיםשאמזון מקדמת ((deals אלא ללכוד ולהציג רק מבצעים עמוקים וחריגים   – הזדמנויות של ממש.

 

Foxer אשר מעסיקה מומחים בתחום כריית המידע עובדת עם אלגוריתם אשר סורק את כל המחירים באתר, משווה אותם למחירים ההיסטוריים שלהם ומשווה אותם למדינות שונות בהן אמזון פועלת כגון ארה"ב, אנגליה גרמניה צרפת, איטליה וספרד. במידה ומוצאים מוצר אשר מחירו ירד כתוצאה ממבצע נקודתי  במדינה מסוימת או אולי אפילו בגלל טעות במחיר, המוצר עולה מיידית לאתר ולקבוצת הפייסבוק בה החברים מקבלים עדכון ראשונים.

 

 

מושיק אלפרט שהצטרף ל Foxer מציין כי "רוב הדילים אשר מפורסמים באתר הם דילים ייחודיים ל- Foxer ולרוב נהיה הראשונים בארץ שמפרסמים אותם. בדרך כלל מדובר במחיר נמוך משמעותי שיהיה אפשר לקנות את המוצר במדינות השונות, וסביר להניח שהמחיר יחזור לקדמותו בהמשך. מדובר בהזדמנות לזמן קצר לקבל מחיר עוד יותר טוב מאשר זה שאפשר למצוא ביום יום."

נדהמתי לגלות עד כמה אפשר לחסוך על מוצרים איכותיים שכמעט כל אחד רוצה, מדובר במאות שקלים – מדובר בחוויה של ממש.

 

 

Foxer יכולה למצוא מבצעים מדהימים שיכולים לחסוך מאות שקלים אל מול קניה בישראל או אפילו קניה רגילה באמזון. הבחירה להתמקד דווקא באתרי אמזון השונים נעשתה לאור רמת השרות של החברה, לה אין אח ורע בתחום. המחירים המוצגים באתר כוללים את כל ההוצאות הצפוייות ומוצגות בשקלים דבר המסייע ומקל גם על רוכשים חדשים להצטרף למהפכה.

 

עוד ניתן למצוא באתר טיפים, מדריכים ומידע חיוני על הדרך היעילה ביותר לממש את ההטבות המוצעות באמזון ולחסוך כסף רב.

 

ב- Foxer צופים שב-Prime day שייתקיים ב16.7 יוצגו מבצעים חריגים ולתקופות קצובות בלבד ולכן מומלץ להתעדכן באופן שוטף באתר ובקבוצת הפייסבוק. אגב, כדי להנות מהמבצעים ביום זה מומלץ להירשם כלקוחות PRIME באמזון ולנצל את 30 יום ההתנסות ללא תשלום. מומלץ לרשום ביומנים.

דוגמאות מהעבר:

 

כונן קשיח Samsung 860GB EVO SSD 1TB,

עלה לאתר פוקסר במחיר של 180 יורו מחיר מוצג באמזון (כ795 שקלים כולל משלוח ומסים עד הבית) לעומת כ-1400 שקלים בארץ ולעומת כ-215 יורו באתר אמזון גרמניה שהיה האתר השני הכי זול באותו הרגע.

https://www.foxer.co.il/GetProduct/582

 

כרטיס זכרון Sandisk 400GB Ultra microSDXC Class 10

עלה לאתר פוקסר במחיר של 143 יורו מחיר מוצג באמזון (כ655 שקלים עד הבית כולל הכל) לעומת כ1000 שקלים בארץ ולעומת כ$210 (כ760 שקלים ) דרך ארה"ב שהיו האתר השני הזול.

https://www.foxer.co.il/GetProduct/859

 

נעלי ספורט גברים Asics Men’s Curreo II Running Shoes

עלו לאתר פוקסר במחיר של 21.99 פאונד מחיר מוצג באמזון (כ155 שקלים עד הבית כולל הכל) לעומת כ57 יורו בשאר אתרי אמזון (כ320 שקלים כולל משלוח)

https://www.foxer.co.il/GetProduct/855

 

חולצה מכופתרת טומי הילפיגר מקורית

עלתה לאתר פוקסר במחיר של 27 פאונד מחיר מוצג באמזון (כ165 שקלים עד הבית) לעומת כ46 יורו בגרמניה (כ250 שקלים כולל משלוח)

https://www.foxer.co.il/GetProduct/838

 

ג'ינס Levi's Men's 511 Fit Slim

עלה לאתר פוקסר במחיר של 33.75 פאונד מחיר מוצג באמזון (כ200 שקלים עד הבית כולל משלוח) לעומת כ60 יורו באיטליה שהיה השני הכי זול (כ350 שקלים כולל משלוח)

https://www.foxer.co.il/GetProduct/798

 

ארנק מייקל קורס Michael Kors Womens Fulton

עלה לאתר פוקסר במחיר של 65 פאונד מחיר מוצג (כ315 שקלים עד הבית כולל הכל) לעומת כ131 יורו בשאר אתרי אמזון (כ600 שקלים עד הבית כולל משלוח ומסים) ולעומת כ650 שקלים בחנויות בארץ

https://www.foxer.co.il/GetProduct/744

 

 

מגהץ קיטור Philips GC9324

עלה לאתר במחיר של 141 יורו מחיר מוצג (+קופון ייחודי של 30 יורו הנחה שמצאנו באמזון, הביא את המחיר הסופי לכ860 שקלים עד הבית) לעומת כ177 יורו בצרפת שהיה השני הכי זול (כ1000 שקלים עד הבית)

 

https://www.foxer.co.il/GetProduct/493

 

שעון ספורט Garmin vivosmart 3

עלה לאתר במחיר של כ$70 מחיר מוצג באמזון (280 שקלים עד הבית כולל הכל) לעומת כ720 שקלים בחנויות בארץ (באותו זמן, היום ב635 שקלים)

https://www.foxer.co.il/GetProduct/483

 

מברשת שיניים חשמלית Oral-B + סילונית Oxyjet

עלה לאתר במחיר של כ52 יורו (330 שקלים עד הבית כולל הכל) לעומת כ88 יורו (כ500 שקלים כולל משלוח) באתר גרמניה שהיה השני הכי זול, ולעומת כ600 שקלים בארץ.

https://www.foxer.co.il/GetProduct/664

 

 

דילוג לתוכן