לקסמרק מציגה – מדפסות דיו ייעודיות לעסקים

חלופה אטרקטיבית לטכנולוגיית הלייזר הן במדדי עלות והן במדדי איכות. עלות הדפסה בשחור – פחות מ- 6 אג' לדף!

טכנולוגיית הלייזר כבשה בעשור האחרון את מרבית פעילות ההדפסה של המגזר העסקי בארץ וברחבי העולם. זאת בזכות עלויות ההדפסה הנמוכות יחסית והתאמתן להדפסות אינטנסיביות שמאפיינות עסקים רבים. חברת לקסמרק משיקה עתה קטגוריה חדשה של מכשירים משולבים מבוססי טכנולוגיית דיו – ייעודית לעסקים – שמציעה לראשונה חלופה אטרקטיבית לטכנולוגיית הלייזר הן במדדי עלות והן במדדי איכות. המכשירים החדשים ישווקו על ידי חברת גטר טק, נציגתה הבלעדית של לקסמרק בישראל. 
 
הקטגוריה החדשה כוללת דגם פרימיום- PRO905, מכשיר צבע משולב (הדפסה, סריקה, העתקה ופקס) התומך בתקשורת אלחוטית מהירה (WiFi תקן N) וכן כרטיס רשת תקשורת מקומית.
 
בדגם החדש שולבו ראשי דיו בטכנולוגיה חסכונית במיוחד. באמצעותה כולל המכשיר 4 ראשי דיו נפרדים לכל צבע: כחול, אדום, צהוב ושחור. כך ניתן להחליף מחסניות באופן חסכוני, רק בעת שצבע נגמר באחת מהן. המדפסת משווקת עם ראשי דיו XL הכוללים פי 3 דפים להדפסה, מאשר בראש דיו רגיל. עלות ההדפסה של דף שחור מגיע לפחות מ- 6 אגורות, המחיר הנמוך ביותר בישראל בשוק הזרקת הדיו כיום. בנוסף, משולבת במדפסת טכנולוגיית הדפסה דו-צדדית אוטומאטית המאפשרת להקטין ב-50% את מספר הדפים המודפסים. כל אלו הופכים את המדפסת לחסכונית ולפיכך אידיאלית לעסקים.
 
לצד החיסכון מציעה המדפסת איכויות גבוהות, עם רזולוציית הדפסה של עד 4800X1200 dpi וטכנולוגיית הדפסה חדישה Vizix (רשומה כפטנט) המאפשרת הפקת הדפסות מלאות חיים באיכות הגבוהה ביותר.    
 

עומס העבודה מגיע ל-10,000 דפים בחודש ומהירות ההדפסה מגיע ל-33 דפים בדקה בשחור ו-30 דפי צבע בדקה.
 
למדפסת שתי מגירות נייר, בקיבולת של 300 דפים. כן משולב בדגם זה מסך מגע בגודל 4.3 אינטש המאפשר ביצוע פעולות מגוונות בלחיצה קלה ותיכנות משימות חדשות לכל צורך. בשל מאפייניה המתקדמים המדפסת אידיאלית למשרד הביתי ולעסקים קטנים.
 
למדפסת החדשה מתווספים שני דגמים נוספים PRO705 ו- S405 המגיעים עם טכנולוגיית ראשי הדיו החסכונית ועם 4 פונקציות במוצר אחד. שני הדגמים מגיעים אף הם עם טכנולוגיית ההדפסה Vizix ובמהירות הדפסה של כ- 33 דפים בשחור לבן ו- 30 דפי צבע בדקה.
 
 
הדגמים החדשים משווקים עם אחריות של 5 שנים!
 
לרגל ההשקה יצאה גטר טק במבצע אטרקטיבי במיוחד, כל הרוכש מדפסת מדגם Pro905 יקבל במתנה 10 ראשי דיו XL שחור.
 
 
מחירים לצרכן:
 
דגם PRO905: 1,999 ₪
 
דגם PRO705: 799 ₪
 
דגם S405: 499 ₪ 
 

דילוג לתוכן