לקוחות NetApp רוכשים יותר מ- 1 פטה-בייט שלFlash Cache להשגת ביצועים ויעילות אחסון טובים יותר

לקוחות NetApp (נאסד"ק: NTAP) שמבקשים לשפר את הביצועים ואת יעילות האחסון רכשו יותר מ- 1 פטה-בייט (PB) קיבולת Flash Cacheשל NetApp® מאז הושק הפתרון בספטמבר 2009. על-ידי שילוב של זיכרון Flash כמטמון חכם במערכות האחסון המאוחד שלה, לקוחות NetApp (נאסד"ק: NTAP) שמבקשים לשפר את הביצועים ואת יעילות האחסון רכשו יותר מ- 1 פטה-בייט (PB) קיבולת  Flash Cacheשל NetApp® מאז הושק הפתרון בספטמבר 2009. על-ידי שילוב של זיכרון Flash כמטמון חכם במערכות האחסון המאוחד שלה, מסייעת  NetApp ללקוחותיה להפיק ביצועים מיטביים מבלי להוסיף מורכבות, ובמקביל להפחית את הוצאות ההון ואת הוצאות התפעול. האימוץ של הפתרון מצד לקוחות ומבחנים סטנדרטים של התעשייה מדגישים את הצלחתה של NetApp בסיוע ללקוחות להפיק את המרב ממרכזי הנתונים שלהם בעזרת Flash Cache.
"המודולים Flash Cache פשוטים להתקנה, אינם מצריכים ניהול שוטף ומאחסנים במטמון באופן אוטומטי נתונים שהביקוש להם גבוה, כדי לאפשר זמני קריאה מהירים לפחות פי 10 מאלה שמציעים כונני הדיסק הקשיח, ולסייע בהפחתת עלויות מערכות האחסון בשיעור של עד 50% ליישומים הרגילים", אמר גיא רחמים, מנהל טכני אזורי ב- NetApp. "כל מודול Flash Cache מסוגל לספק ביצועים שווי-ערך לעשרות כונני דיסק בעלי ביצועים גבוהים. היכולת להגדיר מערכות אחסון עם מספר קטן יותר של כונני דיסק קשיח – גדולים יותר וזולים יותר – מאפשר ללקוחות להשיג חיסכון משמעותי".
כחלופה להוספה של שכבת אחסון של דיסקים מסוג Solid State, מיישמת  NetAppאת הטכנולוגיה Solid State כמטמון חכם כדי למטב את הביצועים לעומסי עבודה כגון שירותי קבצים, העברת הודעות, תשתית וירטואלית ומסדי נתונים מסוג Online Transaction Processing.
"השימוש בזיכרון פלאש כדי לאחסן במטמון באופן אוטומטי נתונים שהגישה אליהם תכופה מעניק ללקוחות את המהירות והנגישות שדרושות, מבלי לוותר על הפשטות והיעילות", אומר פטריק רוג'רס, סמנכ"ל פתרונות ושותפויות ב- NetApp. "הלקוחות העניקו תוקף לגישה הייחודית שלנו בטכנולוגיה Solid State בכך שעד כה נרכשו כבר למעלה מ- 5,000 מודולי אחסון במטמון. הם אף רוכשים את Flash Cache בכמעט 20% מהמערכות שהוא זמין עבורן – שיעור גבוה משמעותית משיעורי ההוספה שנמדדים בקרב ספקים המציעים זיכרון Flash כאחסון ממושך. אחסון במטמון מציע ללקוחות דרך פשוטה וחסכונית ליישם את הטכנולוגיה Solid State להשגת ביצועי טובים יותר של מערכת אחסון."
היעילות של Flash Cache הוכחה לפי מבחן הביצועים SPECsfs2008 לתקן התעשייה לשירותי קבצים של Windows. בסדרה של שלוש תוצאות שפורסמו, הראתה NetApp שמערכת אחסון עם Flash Cache וכונני דיסקים מסוג SATA מסוגלת לספק קיבולת הגבוהה ב- 50% ולהעניק ביצועים דומים לאלה של אותה מערכת שבה נכללו יותר מפי שניים כונני דיסקים עתירי ביצועים מסוג Fibre Channel. התצורה שמבוססת על Flash Cache וכונני SATA גם זולה יותר בשיעור של 57% ל- 1 טרה-בייט, מנצלת 59% פחות משטח ארון התקשורת ומפחיתה את צריכת החשמל ב- 66%. לעיון בתוצאות מבחן הביצועים PECsfs2008 של Flash Cache בקר בכתובת: www.spec.org/sfs2008/results/res2010q2.
המודולים Flash Cache (אשר כונו בעבר PAM II) עושים שימוש בזיכרון Flash מסוג SLC NAND ברמת הארגון, זמינים בנפחים של 256 גיגה-בייט ו- 512 גיגה-בייט ומאפשרים אחסון חכם במטמון של עד 4 טרה-בייט לכל מערכת אחסון. כעת מציעה NetApp 2 טרה- בייט של כונני SATA, אשר בשילוב עם Flash Cache יכולים להפחית את עלויות האחסון הכוללות עבור יישומים רבים, בלא פגיעה בביצועים.
מידע נוסף על NetApp Flash Cache ניתן למצוא בכתובת: www.netapp.com/us/products/storage-systems/flash-cache

דילוג לתוכן