לפי מחקר IDC: פורטינט זוהתה פעם נוספת כמובילה בשוק אבטחת רשתות

חברת IDC פרסמה דוח חדש הסוקר את תחום יישומי אבטחת המידע. הדוח מחזק את המובילות המתמשכת של חברת פורטינט בתעשיית האבטחה. פורטינט הרחיבה את עמדת המובילות שלה על ידי גידול של 41% משנה לשנה באספקת יישומים, וצברה נתח שוק של 25% ברבעון השני של 2016. מבט מעמיק בנתוני הדוח של IDC מראה כי פורטינט מרוויחה נתח שוק בשווקי האנטרפרייז, השוק הבינוני ושוק ה-SMB.
פורטינט מובילה את שוק האבטחה החל משנת 2013 והיא הספקית המובילה בכמות התקני האבטחה הנמכרים –יותר מכל ספקית אחרת בשוק ברחבי העולם. מאז שנוסדה, פורטינט סיפקה 2.7 מיליון יישומי אבטחה.

מחזקים את הלקוחות בעזרת הגנה חכמה ורציפה

 

פורטינט מייחסת את המומנטום שהיא צוברת לחזון מארג האבטחה שהיא מציעה ולחשיבה מחודשת של צרכי האבטחה עבור לקוחותיה. ארגונים כיום מעוניינים בארכיטקטורת אבטחה משולבת המתוכננת כך שתאחד את הניהול, תרכז ותתאם את איתור האיומים והמודיעין ותספק תגובה דינמית ומתואמת לאיומים בכל מקום לאורך הרשת המבוזרת, החל מה-IoT ועד לענן. פורטינט הינה הספקית היחידה המסוגלת לספק מארג אבטחה משולב, פתוח ומותאם, אשר מסוגל להגיב לכל איום פוטנציאלי לכל אורך שטח התקיפה.
קן קסי, מייסד, יו"ר ו-CEO בפורטינט, אמר כי, "בסיס החדשנות החזק שלנו איפשר לנו להישאר צעד אחד לפני נוף האיומים המתפתח ללא הרף וגיבש את מעמדנו כחברה מובילה במרחב קריטי זה. תוצאות הדוח מראות כי עסקים בכל הגדלים בוטחים בפורטינט כבסיס לאבטחת הסייבר שלהם, ומאמצים את החזון שלנו של מארג אבטחה משולב, שיתופי ומותאם כגורם מרכזי המאפשר את ההצלחה בכלכלה הדיגיטלית".

דילוג לתוכן