לנובו תשיק מוצר פרוייקט טנגו ראשון בכנס Tech World בסן פרנסיסקו

לנובו תארח את כנס Tech World השנתי בסן פרנסיסקו עם ענקי תעשיית הטכנולוגיה

באירוע תשיק לנובו מוצרים חדשים, תציג תפיסות עתידיות ותספק תובנות אודות האסטרטגיה הטכנולוגית שלה
לנובו הכריזה כי תקיים את #LenovoTechWorld, הכנס הטכנולוגי האסטרטגי של החברה, ב-9 ביוני בסן פרנסיסקו. בכנס השנתי השני של לנובו ישתתף מנכ"ל לנובו יאנג יואנקינג לצד כמה ממובילי התעשייה. במסגרת הכנס תחשוף לנובו מוצרים חדשים, תציג תפיסות מוצר ומוצרים פורצי דרך ותחשוף את החשיבה החדשנית שלה בתחומים בהם אנשים מתקשרים עם טכנולוגיה, לרבות מציאות וירטואלית, התקנים מחוברים, וכן רתימת עוצמת הענן לשינוי חיי המשתמשים.

ביחד עם גוגל תשיק לנובו ב-Tech World 2016 את הטלפון הצרכני הראשון בעולם בו משולב Project Tango. פרויקט זה, מכניס לטלפונים חכמים שימושי מציאות רבודה אשר כוללים משחקים, ניווט ושימושים רבים אחרים אשר מספקים למשתמש דרכים חדשות לחלוטין לחוות את העולם, החל מניווט מדויק בסביבות בנויות כמו מוזיאונים, יצירת סביבות משחק תלת ממדיות ועד לבחינה ויזואלית של מיקום המקרר החדש במטבח.

לנובו תספק גם כמה הצצות לתפיסות טכנולוגיות עתידיות, אשר נולדו במעבדותיה ברחבי העולם. תפיסות אלו מייצגות את היצירתיות, ההתנסות והדמיון של מאות מהנדסים, מעצבים ומפתחים של לנובו ומוטורולה הפזורים על פני שלוש יבשות. בנוסף, תכריז לנובו גם על טכנולוגיה ניידת חדשה אשר תוכננה בידי מוטורולה ותשנה באופן דרמטי את הדרך בה אנשים משתמשים בהתקנים האישיים שלהם.

"החדשנות נמצאת בלב כל מה שאנחנו עושים", אמר יאנג יואנקינג, מנכ"ל לנובו. "לנובו היא כבר לא חברת PC או טלפונים חכמים בלבד. לנובו תשחק תפקיד מרכזי בפיתוח מכשירים חכמים חדשים ותספק את הקישוריות החכמה הנדרשת, על-מנת לאפשר שירותים וחוויות חדשות ואת התשתיות שהופכות את העולם המחובר החדש לאפשרי. ב-Tech World 2016 נכריז על הטכנולוגיות המעודכנות ביותר שלנו, נשיק כמה מהמוצרים החשובים, וביחד עם כמה מחברינו ושותפינו, גם נציג לראווה את החזון שלנו אודות עתיד הטכנולוגיה".
קדימון ל- – Tech World 2016

שידור חי של האירוע יתקיים בשעה 10:30 בבוקר (PST) ב-9 ביוני ב- www.YouTube.com/lenovo.

 

דילוג לתוכן