לנובו משיקה שתי תחנות עבודה חדשות – ThinkPad P1 ו- ThinkPad P72

לנובו משיקה תוספת חדשה לפורטפוליו תחנות העבודה שלה. ThinkPad P1 היא תחנת העבודה הניידת הדקה, הקלה והמלוטשת ביותר של לנובו אי פעם, תחנת עבודה המעניקה למשתמשים את הסגנון שהם רוצים, בשילוב עם העוצמה שהם צריכים.

 

ThinkPad P1 הוא מחשב אשר מגשים את התשוקה לביצועי תחנת עבודה ואמינות כשהם מוגשים בתוך מעטפת מעוצבת המציעה דקיקות וקלילות. התוצאה היא מתכון מושלם שמבטיח עוצמה של תחנת עבודה עם מראה ותחושת פרימיום.

 

ThinkPad P1 מעניק למשתמשים חוויית פרימיום – במראה, בהגשה ועם הרכיבים המעולים אשר מרכיבים אותו. עם הגימור השחור האופייני, משטח השליטה הזכוכיתי, המקלדת הידועה ומעטפת הפרימיום מציע ThinkPad P1 למשתמשים את העיצוב באיכות הגבוהה ביותר.

 

בנוסף, ניתן לראות כי תשומת הלב שהושקעה בפרטים מגיעה גם עד לרמת ספק הכוח. זאת מתוך הבנה כי תחנת עבודה קלילה ודקה יעילה יותר אם היא מגיעה עם ספק קל ומעוצב. זו הסיבה שספק הכוח של ThinkPad P1 קטן ב-35% וקל הרבה יותר מקודמיו.

 

ThinkPad P1 משלב מעבדי Xeon ומעבדי Core מהדור השמיני של אינטל, כולל Core i9, עם תמיכה בזיכרונות ECC ועם מהירות שיכולה להגיע עד 4.6 גיגה-הרץ. משתמשים יכולים בנוסף ליהנות מתוספת ביצועים עם שילוב של כרטיסי הגרפיקה המקצועיים Quadro P1000 ו-Quadro P2000 של NVIDIA.

 

מעבר למעבדים ולכרטיסים הגרפיים רבי העוצמה, תחנת העבודה החדשה מציעה כאפשרות מסך 15.6 אינץ' בתצוגת 4K UHD עם תמיכה במרחב צבעים שמכסה 100% מטווח הצבעים של אדובי, וכן מסך מגע, מצלמת IR תקנית, עם אחסון בנפח 4 טרה-בייט בדמות כרטיס SSD מסוג M.2 ועם מחבר PCIe ועד 64 גיגה-בייט זיכרון RAM במהירות של 2,667 מגה-הרץ.

 

עם יותר מ-25 שנות ניסיון בפיתוח של הניידים העסקיים הטובים ביותר, המהנדסים האחראים לתכנון של ThinkPad P1 בחרו את התכונות הטובות ביותר בפורטפוליו של ThinkPad בכדי להביא ללקוחות את העוצמה המרבית, הביצועים ועיצוב הפרמיום לכל חלקי המחשב.

 

"כאשר התחלנו לעבוד על ThinkPad P1 ידענו שהאתגר שלנו הוא לבנות תחנת עבודה ניידת שתמשיך את מורשת העוצמה המקצועית של פורטפוליו ה-ThinkPad שלנו, אבל גם תספק את הצורך של הלקוחות שלנו בעצוב דק, קל וחלק", אמר רוב הרמן, מנכ"ל קבוצת תחנות העבודה, לנובו. "בין אם אתם מחפשים עוצמה, את תחנת העבודה הקלה ביותר שיש בסביבה או מכשיר דק ומעורר קנאה טכנולוגית, ThinkPad P1 מספק תשובה לכל ההיבטים האלה. נקודה".

 

במקביל הציגה לנובו גם את ThinkPad P72 – תחנת עבודה שתוכננה עבור משתמשים המחפשים את העוצמה ואת הביצועים הגבוהים ביותר. מדובר במחשב המביא לידי ביטוי את היכולת של לנובו להתייחס במקביל לצרכים של לקוחות ומגזרי שוק שונים. ThinkPad P72 מהווה את הבחירה המיטבית למשתמשים בתעשיות הנפט והגז, הרכב ושוקי ההון. מדובר בתחליף מחשב שולחני אמיתי עם מסך בגודל 17.3 אינץ', עם מעבדי Xeon ו-Core מהדור השמיני של אינטל, בשילוב כרטיסי הגרפיקה החזקים ביותר של NVIDIA – עד Quadro P5200. כלים אלו מאפשרים להתמודד בקלות עם עומסי העבודה התובעניים ביותר. עם עד 6 טרה-בייט נפח אחסון, 128 גיגה-בייט של זיכרון RAM ו-16 גיגה-בייט של זיכרון Optane של אינטל, משתמשים יכולים לטפל בכמות עצומה של נתונים עם עוצמת מחשוב גדולה במיוחד.

 

חברה נוספת המצטיינת בשילוב ביצועים גבוהים עם יופי ועיצוב היא יצרנית מכוניות היוקרה אסטון מרטין. אך טבעי שה-ThinkPad P1 מייצג עבור יצרנית הרכב הזדמנות לשיפור פרודוקטיביות, אבל גם הזדמנות לעבוד עם מוצר שמציע איכות וביצועים גבוהים והמשתלב היטב בסביבת עבודה הפועלת בקצב מהיר.

 

"אנחנו באסטון מרטין מחוייבים למצוינות בסטנדרטים גבוהים והיא מניעה אותנו לדחוף ולהגיע לרמה הבאה", אמר ניל ירביס, מנהל IT וחדשנות, אסטון מרטין. "אנחנו מוצאים ביטוי לערכים דומים ביצירת ה-ThinkPad P1 החדש. בין אם הצוות הקריאטיבי שלנו נהנה מהעוצמה הגרפית המקצועית והתצוגה המרהיבה ובין אם זה הצוות הניהולי שלנו המחפש מערכת דקיקה וקלה עם סגנון – ThinkPad P1 מתאים למגוון של משתמשים לרוחב כל החברה".

דילוג לתוכן