לנובו מציגה פתרונות רשת ותוכנת ניהול מערכות חדשים

Lenovo XClarity מפשטת ומזרזת פריסות שרתים ההצעות לניהול הרשת ממטבות את ביצועי השרתים והאחסון

 

לנובו, הספקית השלישית בגודלה של חומרת שרתי x86, הכריזה על Lenovo XClarity, פתרון ניהול מערכות פשוט, מהיר, מאובטח וממוכן. בנוסף חשפה החברה הצעות חדשות עבור ניהול רשתות, כולל שני מתגי Lenovo RackSwitch מובנים חדשים המתוכננים למטב את פתרונות השרתים והאחסון של לנובו, וכן את Lenovo Flex System SI4091, מודול קישור מערכות בעלות נמוכה המיועד לשימוש עם מערכות ה-Flex של החברה. הצעות חדשות אלו מתווספות לפורטפוליו הפתרונות הארגוניים הגדל של לנובו המיועד למרכזי נתוני IT מסורתיים, וכן לסביבות ענן ציבוריות ופרטיות.

 

Lenovo XClarity – ניהול מערכות פשוט וממוכן

Lenovo XClarity הוא הפתרון האידיאלי עבור ארגונים קטנים עד גדולים, ספקי שירות וארגונים ממשלתיים. Lenovo XClarity מתייחס לדרישות הקריטיות של הלקוחות כולל הצורך בריכוז והפשטה של ניהול משאבי החומרה, זירוז פריסות ענן ותשתיות מסורתיות, ואפשור הנראות והשליטה במשאבים הפיזיים באמצעות כלי תוכנה חיצוניים, ברמת ניהול גבוהה יותר. הפתרון החדש זמין בשתי גרסאות, Lenovo XClarity Administrator ו-Lenovo XClarity Pro.

 

Lenovo XClarity Administrator בנוי על ארכיטקטורת התקנים וירטואלית מודרנית נטולת אשפים (agent-less) התומכת במבחר שרתי System X, וכן בחלק ממערכות התשתית המוכללות Flex System1. פתרון זה ניתן להגדרה בקלות בידי מקצוען IT, תוך מספר דקות בלבד, במקום השעות הארוכות הנדרשות בדרך כלל עם פתרונות ניהול מערכות מסורתי. ממשק המשתמש הידידותי לשימוש בטאבלטים מציג תכנון נקי, ומאפשר למשתמשים לאתר מידע קריטי וכן לבצע מטלות במהירות. פתרון זה מאפשר לפשט ולהחיש פריסות ענן ופריסות שרת מסורתיות באמצעות מיכון של מטלות בליבת התשתית כגון עדכוני קושחה, ניהול הגדרות, וכן פריסות של מערכות הפעלה. מיכון הפעולות הללו מאפשר לשחרר משאבי ITכדי להתמקד במשימות עסקיות קריטיות אחרות. ממשקי יישום התוכנה (API) של Open REST מאשרים למפתחים לשלב במהירות את הפתרון עם פתרונות עיבוד ענן חיצוניים או כלי ניהול תוכנה לניהול שירותי IT כגון Microsoft System ופתרונות VMware vRealize.

 

Lenovo XClarity Pro – ניהול רשתות שרת וירטואליות מרכזי

Lenovo XClarity Proכולל את Lenovo XClarity Integrator for VMware vCenter, את Lenovo XClarity Integrator for Microsoft System Centerואת Lenovo XClarity Administrator. תוכנה זו מיועדת ללקוחות שמחפשים למרכז עוד יותר את פעילויות ניהול השרתים שלהם בתוך סביבת הניהול הוירטואלית. Lenovo XClarity Pro מפשטת את תחזוקת השרת בסביבת אשכולות כדי לקצר את זמן ההדממה של עומסי העבודה, כשעומסי עבודה מועברים באופן דינמי ממארחים מושפעים באמצעות אתחולים ממוכנים שאינם מפריעים לעבודה, ובאמצעות עדכוני קושחה. בנוסף, Lenovo XClarity Pro מקצרת את זמני ההדממה הלא מתוכננים באמצעות פינוי עומסי עבודה ממארחים מושפעים במהלך כשלי חומרה חזויים.

 

מערכות רשת של לנובו – מיטוב ביצועי שרתים ואחסון

Lenovo RackSwitch G8296 ו-Lenovo RackSwitch G8272 הם שני מתגי רשת למארז חדשים ממוטבים לתמיכה בפתרונות השרתים והאחסון של לנובו במרכז הנתונים. מתגים אלו, שמוכנים לשימוש בענן, מספקים ביצועים ממוטבים עם זמן אחזור נמוך עבור קישוריות אתרנט' ברוחב של 10Gb ו-40Gb, ותומכים בפרוטוקולי התקשורת OpenFlow ו-Virtual Extensible LAN.

 

Lenovo Flex System SI4091 הוא מודול קישור מערכות בעלות נמוכה התומך ברשת אתרנט' ברוחב 10Gb או ברשת FCoE. פתרון זה מתוכנן לפשט את עבודת הרשת וכן לאפשר להתמודד עם אתגרי פעילות הדדית בין מערכות שונות עמם צריך להתמודד מנהלן IT. המודול מציג הגדרות קבועות מראש שמבטלות את הצורך בהגדרת כל התקן או יציאות מסוימות, וכך הוא מפחית את מספר נקודות הניהול הנדרשות. עם נקודת מחיר נמוכה יותר, דרישות כיבול מופחתות, וצריכת כוח נמוכה בעד 30%, Lenovo Flex System SI4091 יכול לספק עלות בעלות כוללת שנמוכה בעד 18% לעומת הצעות מתחרות2.

 

ציטוטים

"אנחנו ממשיכים להרחיב את פורטפוליו הפתרונות הארגוניים שלנו כדי לאפשר ללקוחות שלנו למטב את ביצועי התשתית ולקצץ בעלויות הבעלות, ולא משנה מהי סביבת העבודה שלהם", אמר דארל ווארד, סגן נשיא, שיווק מערכות ארגוניות וקבוצת עסקי האחסון הארגוני. "Lenovo XClarity מפשט באופן דרמטי את ניהול המערכות, ועוזר לארגונים לעשות יותר עם פחות, בעוד שפתרונות הרשת מספקים ביצועים נהדרים, ממוטבים עבור פתרונות השרתים והאחסון של לנובו, בנקודת מחיר מושכת ביותר".

 

זמינות

Lenovo XClarity Administrator ו-Lenovo XClarity Pro יהיו זמינים במהלך הרבעון השני של 2015 במחיר רשמי של 200 דולר ו-350 דולר לשרת מנוהל, בהתאמה. Lenovo RackSwitch G8272 יהיה זמין בסוף אפריל 2015 במחיר רשמי של 19,999 דולר, ו-Lenovo RackSwitch G8296יהיה זמין באוגוסט 2015 במחיר רשמי של 29,999 דולר. Lenovo Flex System SI4091 יהיה זמין בסוף אפריל 2015 במחיר רשמי של 7,999 דולר.

 

 

1 תמיכה ב-System x3550 M5, System x3650 M5, System x3850 X6 ו-System x3950 X6. כן תומך ב-Flex System x220, Flex System x222, Flex System x240, Flex System x280, Flex System x440, Flex System x480 ו-Flex System x880.

 

2Lenovo Flex System SI4091 זו בכ-28% וצורך כ-30% פחות חשמל לעומת הצעות מתחרות.

דילוג לתוכן