לנובו מפשטת את פריסות תשתית ה-IT עם EMC VSPEX – ארכיטקטורה יעילה המספקת פתרונות ענן פרטי ו-VDI משופרים

לנובו הכריזה על האפשרות להשתמש ב-Lenovo’s Flex Systemכדי לספק את העוצמה לארכיטקטורות הייחוס EMC® VSPEX™ ליצירת ענן פרטי ותשתית שולחן עבודה וירטואלי (VDI). שני הפתרונות, שזכו לאישורה של EMC – EMC VSPEX by Flex System for Private Cloud ו-EMC VSPEX by Flex System for VDI- הינם פתרונות המתייחסים לאתגרי המפתח העומדים בפני לקוחות ארגוניים ולקוחות בשוק הביניים כגון עלות בעלות כוללת (Total Cost of Ownership) נמוכה, פריסות מהירות יותר, וניהול פשוט יותר.

 

ארכיטקטורות הייחוס המבוססות על Flex System של לנובו – יחד עם שני מפרטי ThinkServer מעודכנים, שהותאמו במיוחד לעסקים קטנים עד בינוניים (SMB), וכן הצעה עתידית המבוססת על System x- מספקות יחדיו פורטפוליו שלם של פתרונות ארכיטקטורת הייחוס EMC VSPEX המבוססים על שרתי x86 של לנובו עבור הענן הפרטי ו-VDI.

 

ארכיטקטורות הייחוס EMC VSPEX הינן פשוטות, יעילות וגמישות והן עוזרות לצמצם את הוצאות ההון הנדרשות באמצעות דגמים מוכחים ומאושרים, ניצולת מערכת גבוהה יותר, פריסה יעילה יותר של כבלים וכמות קטנה יותר של חיבורי רשת. פתרונות אלו יכולים בנוסף לצמצם את ההוצאות התפעוליות בכך שהן מאחדות כלי ניהול ומסייעות ליעילות במטלות האדמיניסטרטיביות, כך שניתן לשחרר את אדריכלי ומהנדסי ה-IT להתמקד בצרכים יותר קריטיים בהיבט העסקי. בנוסף, פתרונות EMC VSPEX אלו מסופקים דרך ערוצי השותפים של EMC ולנובו עם הגיבוי של EMC המספקת נקודת תמיכה טכנית יחידה, ומאחדת את תהליכי התמיכה עבור ה-IT.

 

EMC VSPEX by Flex System for Private Cloud משלב את האחסון של EMC עם מרכיבי המחשוב, הרשת והווירטואליזציה של Flex System מבית לנובו במטרה לספק פתרון ענן פרטי מקיף ברמה ארגונית שמאיץ את הזמן הנדרש להגדרה ופריסה של עומסי עבודה בענן. פתרון ענן פרטי זה, המציע גמישות ויכולת התאמה ברמה גבוהה, תוכנן כדי לתמוך בסביבות מכונה וירטואלית (VM) שמכילות בין 200 ל-1,000 מכונות, והוא אידאלי לשימוש בעסקים קטנים וגדולים כאחד. בנוסף, השלדה של ה-Flex System מבית לנובו תומכת בשדרוגים 'במקום', יכולת המאפשרת ללקוחות לשדרג את המערכת בקלות עם הטכנולוגיה המעודכנת ביותר.

 

EMC VSPEX by Flex System for VDI הוא פתרון תשתית מחשוב למשתמשי קצה המאפשר למנהלי IT לפרוס, לנהל ולתחזק אלפי שולחנות עבודה של עובדים באמצעות ממשק משתמש יחיד. פתרון זה – במפרט שכולל את המחשוב והרשת של Flex System מבית לנובו, האחסון של EMC, והווירטואליזציה של VMware – ניתן לפריסה תוך מספר שעות בלבד, ומאפשר לצמצם את הוצאות ה-IT ולשפר את היעילות.

 

הפתרונות EMC VSPEX for ThinkServer for Private Cloud and VDI מאפשרים לעסקי SMB לפרוס במהירות תשתית ניתנת להתאמה ברמה ארגונית. פתרונות גמישים ורבי עוצמה אלו מציגים את מערכות ה-ThinkServer של לנובו עם המעבדים המעודכנים ביותר של אינטל, הרשת של RackSwitch, האחסון של EMC, והווירטואליזציה של VMware, כדי להעניק ללקוחות SMB תועלות שהיו זמינות עד עתה לעסקים ארגוניים גדולים בלבד.

 

"Flex System של לנובו, בשילוב ארכיטקטורות ה-VSPEX המאושרות לענן הפרטי ול-VDI, הן הצעות תשתית מוגדרות ובדוקות שהינן פשוטות לפריסה, קלות לניהול וגמישות לצמיחה עם העסק שלכם", אמר מייק גיבלה, סגן נשיא, מערכות שרת ושיווק, קבוצת העסקים הארגוניים, לנובו. "פתרונות אלו הינם ברמה ארגונית והם מאפשרים לעסקים גדולים ובינוניים למקד את האנרגיות שלהם ביוזמות צמיחה אסטרטגיות במקום במטלות פריסה, ניהול וקונפיגורציה שגוזלות משאבים רבים".

 

"EMC ממשיכה להציע בחירות רבות יותר ללקוחותיה באמצעות האקו-סיסטם המורחב של שותפיה. אנחנו שמחים להוסיף את ה-Flex System החדשני של לנובו למשפחת תשתיות ה-VSPEX המוכחת שלנו", אמר גיל שניאורסון, סגן נשיא, מנכ"ל, פתרונות VSPEX, תאגיד EMC. "VSPEX מביאה פתרון מוכח לעסקים שרוצים תשתית ענן פרטי, ועם לנובו, VSPEX הופכת לגמישה אף יותר".

דילוג לתוכן