לנובו מעמיקה את חדירתה לשוק הדאטה סנטר ששוויו נאמד ב-87 מיליארד דולר

• לנובו נכנסת לשוק הדור הבא של 'אחסון מוגדר תוכנה' (Software Defined Storage) עם פתרונות StorSelect חדשים
• מעניקה לרשתות הארגוניות חיים חדשים עם מערכת ההפעלה האחרונה ומגוון רחב יותר של מוצרים באמצעות שיתוף הפעולה עם ג'וניפר נטוורקס
• קובעת 17 שיאי תעשייה עם דור חדש של שרתים עתירי ביצועים
• מרחיבה את סדרת המתקני ה Hyperconverged מבוססי פלטפורמת ה-HX, –

לנובו (HKSE: 992) הכריזה על הרחבת פעילותה בשוק טכנולוגיות הדאטה סנטר, ששוויו 87 מיליארד דולר , כשהיא חושפת ארסנל פתרונות IT מורחב, כולל פתרונות הדור הבא של 'אחסון מוגדר תוכנה' (SDS), מגוון מוצרים עבור רשתות ארגוניות, שרתים עתירי ביצועים מעודכנים ומערך משופר של התקני Hyperconverged. הפורטפוליו המורחב יאפשר ללנובו לחדור עמוק יותר אל תוך ה-IT של הדור הבא ויחזק את יכולת החברה לסייע ללקוחות לעדכן את הדאטה סנטר שלהם על ידי אימוץ מודלים של צריכה והעברת מידע חדשניים, כגון תשתית מבוססת ענן, ביג דאטה ופתרונות אנליטיים.

מגוון המוצרים החדש מהווה הוכחה ליכולות של לנובו למנף שותפויות עם מובילות טכנולוגיות, ובמקביל עם חברות הזנק מובילות, וזאת כדי לספק את הפתרונות הטובים מסוגם, החופשיים משימוש בטכנולוגיות עבר ומנטל השקעות יקרות. הם מעניקים ללקוחות גמישות רבה יותר בבואם לפרוס את הפתרונות הנכונים עבור סביבות ה-IT והתרחישים העסקיים המתפתחים שלהם, וזאת מבלי להינעל על אחסון לא גמיש.

פתרונות SDS חדשים ו-SAN של הדור הבא
לנובו השיקה תוכנית התקני אחסון מוגדר תוכנה (Software Defined Storage – SDS) חדשנית תחת השם StorSelect. בתוכנית זו היא משתפת פעולה עם יצרני תוכנה עצמאיים מובילים כדי לשלב את פתרונות ה-SDS שלהם עם חומרה של לנובו בהתקנים מוכנים לשימוש (turnkey). ההתקנים, אשר עוברים תהליך של אינטגרציה במפעל, נהנים מתמיכת קצה לקצה של לנובו ומאפשרים פריסה פשוטה ובטוחה של פתרונות אחסון ברי התאמה. המוצרים הראשונים בתוכנית זו – Lenovo Storage DX8200N ו-DX8200C – משלבים תוכנות SDS מ-Nexenta Systems, Inc ו-Cloudian, Inc, בהתאמה, כדי לספק פריצת דרך בהיבט של החזר על השקעה בתחום פתרונות האחסון.

DX8200N תומך באחסון קבצים ובלוקים עבור פריסות של הרחבת אחסון תוך מינוף שלוש טכנולוגיות שונות – זיכרון הבזק מלא, פתרון היברידי או כוננים קשיחים מכאניים. DX8200C הוא פתרון אחסון מבוסס אובייקטים אידיאלי עבור פריסות הרחבה בהיקף גדול, והוא מתייחס אל שוק האחסון אשר מציג את הצמיחה המהירה ביותר. שתי ההצעות בנויות מסביב לפלטפורמות שרתי ה-X86 המובילות של לנובו, והן יושקו ברחבי העולם במהלך הרבעון השלישי של 2016.

מעבר לפתרונות StorSelect, חשפה לנובו גם את מערכות האחסון לטווח הביניים, שהן הראשונות אשר נושאות את שם המותג של לנובו – משפחת ה-V-Series החדשה שמציעה שרתי 12Gb SAN. ה-V3700 V2 ו-V5030 הם פתרונות SAN היברידיים וזיכרון הבזק מלא, גמישים אשר יסייעו ללקוחות להרחיב את פעילות ה-IT שלהם, באופן בטוח ומשתלם, במטרה לשפר את כלכלת האחסון בארגונים שלהם. מכירות משפחת ה-Lenovo V-Series יחלו כבר החודש ברחבי העולם.

מערכת הפעלה חדשה לרשת והצעות מורחבות באמצעות שותפות גלובלית עם ג'וניפר נטוורקס
לנובו מעניקה חיים חדשים לליין הרשתות הארגוניות שלה עם הצעות ויכולות מורחבות, וכך מאפשרת ללקוחות לפרוס פתרונות מקיפים יותר מליבת הדאטה סנטר ועד משתמשי הקצה. החברה השיקה את הדור הבא של מערכת ההפעלה לרשתות שלה, Lenovo Cloud OS, אשר מציעה פונקציונאליות חדשה המשפרת את יכולת ההתאוששות, את ההתאמה לגודל הארגון ברמת הענן ואת יכולת התכנות. היא תהיה זמינה להורדה ללקוחות החל מה-17 ביוני.

בנוסף חשפה לנובו פרטים חדשים אודות השותפות האסטרטגית הגלובלית שלה עם ג'וניפר נטוורקס, עליה הכריזו החברות מוקדם יותר השנה. שתי החברות חתמו על הסכם שיווק שלפיו תציע לנובו את מתגי האתרנט EX2300ו-EX4550 של ג'וניפר נטוורקס, וכן את מתג ה-Spine Aggregation QFX10002-72Q. לנובו תמכור ישירות את המוצרים הללו מבית ג'וניפר כחלק מפורטפוליו משולב אשר יכלול גם את מוצרי הגישה לדאטה סנטר של לנובו עצמה. המוצרים של ג'וניפר יהיו זמינים בלנובו ברבעון השלישי של 2016.

כמו כן פרסמו החברות במשותף ארכיטקטורת ייחוס לוירטואליזציה של דאטה סנטר, הזמינה כבר כעת, אשר תאפשר ללקוחות לבנות בקלות פתרונות המשלבים את הטכנולוגיות המתאימות שלהם כדי לטפל בכל צרכי רשת הדאטה סנטר שלהם.

השרתים עתירי הביצועים האחרונים מבססים אמות מידה חדשות בתעשייה
לנובו רעננה את ליין שרתי ה-x3850 X6 ו-x3950 X6 שלה בגרסאות חדשות אשר משלבות את מעבדי Xeon E7-4800 v4 ו-E7-8800 v4 המספקים ביצועים מהירים יותר ב-39%,לעומת מעבדי הדור הקודם . עם תמיכה בזיכרון בנפח של עד 12 טרה-בייט, שרתים רבי עוצמה אלו מתוכננים לשימוש בסביבות עבודה קריטיות, כגון יישומים הפועלים בזיכרון כדוגמת SAP HANA או Hadoop, וכן פרויקטי ויזואליזציה גדולים, יישומי ביג דאטה וכן עומסי עבודה אנליטיים.

Lenovo x3850 X6 ו-x3950 X6 מציעים ביצועים מהירים והם השיגו 17 שיאי תעשייה חדשים . בנוסף, השרתים החדשים מציגים את העיצוב המודולרי החדשני Compute Book, כך שניתן לשדרגם ולתחזק אותם בקלות , וזאת כדי להבטיח תשתית זריזה וגמישה מאוד עבור הדאטה סנטר. הם יהיו זמינים החל מחודש יוני 2016.

השרת x3860 X6 רב העוצמה ומרובע התושבות של לנובו, מבוסס מעבדי Xeon E7-8990 v4 בסביבת Windows, מציע שיפור ביצועים של עד 33% לעומת מערכת לנובו מהדור הקודם במבחן היישום הסטנדרטי SAP SD 2 Tier . בנוסף, שרתים חדשים אלו מאפשרים תמיכה בזיכרון משופר של עד 33% עבור פתרונות SAP S/4HANA בתצורת 8 תושבות, 8 טרה-בייט זיכרון עם SAP HANA SPS12. בעזרת פתרון חדשני זה יכולים הלקוחות להרחיב את טביעת הרגל שלהם בעולם SAP S/4HANA, תוך שהם זוכים לתגובתיות ולגישה המהירה ביותר למידע, הנדרשים להם כדי להניע את הארגונים הדיגיטליים שלהם .

כן השיקה לנובו את ThinkServer sd350, מערכת 2U עם ארבעה שרתים (2U4N) אשר תוכננה לעומסי עבודה מוגדרי תוכנה תובעניים ביותר. כמו כן, היא מציעה עלות בעלות אטרקטיבית מאוד, המהווה דרישה קריטית. ה-sd350 יהיה זמין החל מיולי 2016.

פורטפוליו מורחב של התקני ה-Hyperconverged – סדרת HX
לנובו הכריזה על הרחבה משמעותית של פורטפוליו סדרת התקני ה-Hyperconverged HX המבוססת על התוכנה של Nutanix Inc ובנויה על סמך טכנולוגיית השרתים המעודכנת של החברה, וזאת במטרה לכסות טווח רחב יותר של עומסי עבודה וגמישות בהתאמת הפתרון ללקוח. המוצרים החדשים כוללים את:

• סדרת HX1000 עבור התקני משרד מרוחק/סניפים (ROBO)
• סדרת HX2000 המיועדת לעסקי SMB וכוללת את תוכנת Xpress החדשה של Nutanix
• שילוב של פלטפורמת השרתים המעודכנת של לנובו בסדרת HX3000, פתרון 'מחשוב כבד' אידאלי לשימוש עם VDI ועומסי וירטואליזציה קטנים יותר, וסדרת HX5000, גרסת 'אחסון כבדה' אידאלית עבור עומסי וירטואליזציית שרת עם דרישות לתכולה גבוהה יותר.

התקנים חדשים אלו מרחיבים באופן משמעותי את משפחת ה-Hyperconverged של לנובו אשר כוללת גם את סדרת HX7000 האופטימלית לעומסי עבודה של בסיסי נתונים וכל פעילות קלט/פלט אינטנסיבית אחרת. הם יהיו זמינים באופן ישיר דרך לנובו, בנוסף לזמינותם דרך ערוצי השותפים העסקיים, במהלך הרבעון השלישי של 2016.
לנובו:
"פורטפוליו זה, שהורחב באופן דרמטי, מהווה הפגנה רבת עוצמה של המחויבות של לנובו להשגת חדשנות תכליתית בדאטה סנטר באמצעות אקו-סיסטם פתוח באמת", אמר תום של, סגן נשיא בכיר, קבוצת מוצרי דטה סנטר, לנובו. "עם ההתקדמות האחרונה שהשגנו בביצועי שרת, אחסון מוגדר תוכנה, מוצרי Hyperconverged ויכולות רשת משופרות – כאשר כל אלו מסופקים במודל ממוקד שותפים – שואפת לנובו להגדיר מחדש את הדאטה סנטר, על כל היבטיו".

Cloudian:
"Lenovo Storage DX8200C הוא מוצר משנה שוק המתייחס לצמיחת המידע המתפוצצת", אמר מייקל טסו, מנכ"ל ומייסד שותף ב-Cloudian. "אחסון הנתונים החכם עטור הפרסים של Cloudian, עם תאימות ב-100% ל-S3, מסופק כהתקן משולב, פשוט, בעל יכולת התאמת גודל וזמין עם טכנולוגיית השרתים הארגונית מובילת התעשייה של לנובו, ועם השירות והתמיכה הגלובליים שלה".

Juniper Networks:
"עם ארכיטקטורת הייחוס החדשה הזו, ועם הסכם השיווק, ג'וניפר ולנובו מביאים יחדיו טכנולוגיות תשתית רשת ודאטה סנטר מובילות תעשייה, בכדי לעזור ללקוחות לאמץ עולם בו הרשת היא חלק מובנה בכל עומס עבודה ובכל התקן", אמר מייק מרסלין, מנהל שיווק ראשי, Juniper Networks. "לנובו היא שותפה חזקה עם מוניטין חדשנות ויכולת הפצה גלובלית, והיא מעניקה ללקוחות דרכים רבות יותר ולשנות את העסק שלהם באמצעות הענן וה-IT של הדור הבא".

Nexenta:
"נקסנטה ולנובו מחויבות לשינוי שוק הדאטה סנטר הארגוני באמצעות פתרונות אחסון מוגדר תוכנה משולבים ומתקדמים, כולל תוכניות הגעה לשוק, שירות ותמיכה משותפות", אמר טארקן מאנר, יו"ר ומנכ"ל Nexenta. "Lenovo Storage DX8200N המבוסס על Nexenta מספק פתרון אחסון משולב, בעל יכולת התאמת גודל, עם ביצועים גבוהים, אשר נתמך במלואו ומוצע בעלות נמוכה, שאין מקבילים לו בתעשייה".

Nutanix:
"באמצעות שילוב הענן הארגוני של נוטניקס עם החומרה המוכחת של לנובו, הצליחו הקבוצות שלנו ליצור פלטפורמה ממוקדת לקוח ומוכנה להתקנה אשר מספקת דאטה סנטר פרטי שגם יכול להתחבר באופן חלק לענן ציבורי", אמר סאניל פוטי, סגן נשיא בכיר להנדסה וניהול מוצרים ב-Nutanix. "הקבוצה שלנו שבעת רצון מהשותפות הזו, ומכך שאנו מסייעים ביחד לארגונים בכל הגדלים – מעסקים קטנים ועד חברות גדולות – לפרוס תשתית IT אשר תומכת בשירותים ויישומים חדשים בעזרת גישת 'שלם בהתאם לצמיחתך' יעילה, המסייעת למשתמשי הקצה שלהם".

דילוג לתוכן