לנדא מכריזה על גרפיקה בצלאל כאתר בטא ראשון

התקנת מכונת לנדא S10 מתוכננת ליולי 2017

רחובות, ישראל, 5 באפריל 2017 – לנדא מכריזה על בחירתה של גרפיקה בצלאל כלקוח בטא הראשון שלה בעולם למכונת הדפוס הננוגרפית Landa S10 Nanographic Printing® Press. החברה עטורת הפרסים מבוססת בישראל ועוסקת בהדפסת קרטון, אריזות ותוויות. המכונה תועבר אליה ביולי 2017 לצורך תמיכה בשוק המקומי ובמותגים מקומיים ובינלאומיים מובילים.

גרפיקה בצלאל, בית דפוס אופסט וותיק, בחר במכונת הדפוס הננוגרפית של לנדא S10 כפתרון הדיגיטלי הראשון שלו. מהירות ההדפסה והאיכות הגבוהה שלה יעניקו לגרפיקה בצלאל יתרון תחרותי ייחודי בייצור אריזות קרטון בהדפסה דיגיטלית.

אייל חרפק, מנהל גרפיקה בצלאל, אומר: "ננוגרפיה הינה הטכנולוגיה הראשונה שמשכה אותנו להיכנס לעולם הדפוס הדיגיטלי. לפני שראינו מה ה- Landa S10מסוגלת להפיק, התקשינו להאמין שמכונת דפוס דיגיטלית כלשהי יכולה להדפיס באיכות של מכונת דפוס אופסט, בפורמט גיליון ובמהירויות הגבוהות הנדרשות כדי לפתוח בפנינו את שוק אריזות הקרטון בריצות בינוניות. היינו מלאי התפעלות לנוכח מה שלנדא והצוות השיגו.

"אנו עובדים עם חברות מובילות דוגמת Calvin Klein, Carlsberg Nestlé, Coca Cola, SodaStream ואחרות, ויודעים שמותגים מובילים מחפשים תמיד דרכים חדשות להגביר את האטרקטיביות של אריזת המוצר על המדף ובכך להגדיל את המכירות. עם ספקטרום הצבעים הבלתי יאמן שתהליך הדפוס הננוגרפי מספק – צבעים יוצאי דופן– הלקוחות יתלהבו לנוכח מה שה-Landa S10 מציעה. באמצעות הגמישות בתהליך היצור, Landa S10 מעניקה אפשרות ייחודית הן של צמצום בעלויות מלאים באמצעות ריצות קצרות, היענות מהירה לדרישות הלקוח, והיכולת לספק אריזות בהתאמה אישית ולמבצעים מיוחדים לקידום מכירות", מסכם אייל חרפק.

מכונת הדפוס הננוגרפיות Landa S10 בפורמט B1 (41 אינץ' / 1,050 מ"מ) בהדפסה על צד אחד שתוכננה לשוק האריזות והקרטונים, מאפשרת ייצור של אריזות קרטון, שילוט לנקודות מכירה ורכישה (POP/POS) וקופסאות קרטון גלי (corrugated) ביעילות ובעיתוי הנדרש ליצור אפליקציות מיינסטרים. כשנקודת הכדאיות להדפסה דיגיטלית היא באזור 30,000 קופסאות ומעלה, במקרים של שילוב גרפיקות (ganging jobs), והדפסת ברקודים משתנים, מכונת ה-Landa S10 מספקת פתרון דיגיטלי למעל 50% מכלל כמות העבודות של אריזות הקרטון.

ישי אמיר, מנכ"ל לנדא, אומר: "גרפיקה בצלאל הינה חברה בעלת חזון בתחום הדפסת האריזות וקרטונים, וזכתה במספר פרסים ישראליים ובינלאומיים יוקרתיים. אנחנו שמחים שהם בחרו ביתרונות הטכנולוגיים והעסקיים של הננוגרפיה, ומצפים לשיתוף פעולה פורץ דרך בהדפסה על אריזות".

לנדא וגרפיקה בצלאל יקיימו אירוע לקוחות בינלאומי במהלך השבוע של 12 בספטמבר, 2017 ובו יציגו את מכונת ה-Landa S10 בסביבת ייצור באתר הלקוח.

דילוג לתוכן