לנדא דיגיטל פרינטינג פותחת פרק חדש בתולדות החברה

 

לנדא השלימה בהצלחה סבב גיוס הון של 300 מיליון דולר באמצעות SKion, חברת ההשקעות הפרטית של היזמית הגרמנייה סוזנה קלאטן, ו-ALTANA

 

וזל, גרמניה / רחובות, ישראל, 27 ביוני, 2018 – לנדא דיגיטל פרינטינג (Landa Digital Printing) הודיעה על השלמת סבב גיוס הון בהיקף של 300 מיליון דולר, בהובלת חברת ההשקעות הפרטית SKion GmbH, אליה הצטרפה קבוצת הכימיקלים הייחודיים Altana, הינה בעלת מניות קיימת בחברה. SKion ו-ALTANA נמצאות שתיהן בבעלות מלאה של היזמית הגרמנייה סוזנה קלאטן (Susanne Klatten).

 

הכספים מסבב הגיוס ישמשו להרחבת התשתיות ויכולות הייצור של החברה, וכן לצורך מחקר ופיתוח  ופיתוח שוק.

 

"השקעתי משקפת את האמון שלי בפוטנציאל הטכנולוגי של לנדא דיגיטל פרינטינג. יחדיו אנו יכולים להרחיב את הביקוש בשוק לפתרונות לדפוס הדיגיטלי", אמרה סוזנה קלאטן. "אני מצפה להיות חלק מפרק חדש זה של היסטורית תעשיית הדפוס ,פירושו צעד יזמי משמעותי עבורי".

 

בני לנדא, מייסד ויושב ראש של לנדא דיגיטל פרינטינג, אמר: "אנו שמחים על הקשר ארוך השנים עם Altana, ומאוד מרוצים בשל הרחבת שותפות זו הכוללת כיום גם את SKion, עמה אנו חולקים חזון משותף. מימון נרחב זה הוא אחד מהיסודות שאנו מניחים עבור יצירת צמיחה מואצת, עתה כאשר התחלנו לספק את מכונות הדפוס הננוגרפיות שלנו ללקוחות ברחבי העולם".

 

מרטין בבילאס, המנכ"ל (CEO) של ALTANA, הוסיף: "אנו נרגשים מהשותפות עם לנדא דיגיטל פרינטינג אשר החלה ב- 2014, כאשר ננוגרפיה הייתה עדיין צעירה. מאז אנו תומכים בלנדא דיגיטל פרינטינג במציאת פתרונות חדשניים של מדע החומרים עבור דפוס דיגיטלי, ואנו מצפים להמשיך לעשות זאת גם בעתיד".

 

ההשקעה הנוכחית מתווספת למעל 400 מיליון דולר שהושקעו עד כה בלנדא דיגיטל פרינטינג על ידי בני לנדא ו-ALTANA. בני לנדא ממשיך להיות בעל המניות העיקרי בחברה, עם 54%. ALTANA  ו- SKion מחזיקות יחד ב- 46% מהחברה, כשחלקה של ALTANA ממשיך לעמוד על 33.3%.

דילוג לתוכן