למעלה מ- 5,000 משתתפים באירוע Bynet Expo 2017

אירוע Bynet Expo 2017 התקיים ביום ג' 16 למאי, בביתן 2 במרכז הירידים בתל אביב, בהשתתפות למעלה מ-5,000 משתתפים. Bynet Expo מתקיים זו שנה 14 ברציפות, והוא נחשב כאירוע השנתי הגדול ביותר של תעשיית טכנולוגיות המידע והתקשורת (ICT) בישראל. במרכזו של האירוע עמדו ההשלכות של מהפיכת הדיגיטל על המגזר הארגוני, והשתתפו בו 70 ספקיות טכנולוגיה מובילות מישראל והעולם מתחומי המחשוב, התקשורת, הניידות, הענן והסייבר.
האירוע מספק במה להצגתן של טכנולוגיות חדשות, להחלפת רעיונות של מנהלי ומקצועני מערכות המידע במגזר הארגוני, הממשלתי, הביטחוני והעסקי עם ראשי תעשיית ההייטק, ה-IT והתקשורת, ולמפגש בלתי אמצעי עם מומחי טכנולוגיות מישראל ומרחבי העולם.
מליאה ומסלולי הרצאות
יריית הפתיחה של האירוע הייתה במליאת הפתיחה הססגונית בה הציגו יהודה זיסאפל, נשיא ובעלים קבוצת רד-בינת, ואלון בן צור, מנכ"ל בינת תקשורת מחשבים, את הטרנדים הטכנולוגיים העדכניים, ובדגש את הדרך אל הדיגיטל אותה מבצע המגזר הארגוני.
בסיומה של מליאת הפתיחה נפתחו ארבעה מסלולי הרצאות בהם דנו באספקטים שונים של עולמות ה-ICT:
מסלול Cyber & Security – בהשתתפות מרצים מהחברות Cisco, CheckPoint, Gigamon, McAfee, Palo Alto, Fortinet, Samsung, Forcepoint, ו-Symantec.
מסלול Data Center & Cloud Technologies – בהשתתפות מרצים מהחברות DELL-EMC, VMware, Cisco, Nutanix, NetApp, שניידר אלקטריק, SolarWinds, ו-Mellanox.
מסלול Collaboration – בהשתתפות מרצים מהחברות Polycom, Cisco, Crestron, Extron.
מסלול Networking – בהשתתפות מרצים מהחברות Cisco, RAD, ו-Getter.
בנוסף, קיימה בינת שני מסלול תוכן מקצועיים ייעודיים- BYNET EXPO PRO, בשיתוף אנשים ומחשבים. האחד – "ישראל דיגיטלית" – בו נידונה ההשפעה של המהפכה הדיגיטלית על חוויית האזרח – במשרדי הממשלה, בבריאות, במוסדות הלימוד ובשלטון המקומי. מסלול שני – "בנקאות דיגיטלית" – בו דנו בהשלכות של מהפכת הדיגיטל על תחום הבנקאות, והקשר של הבנק עם לקוחותיו.

תערוכה טכנולוגית
בדומה לשנים קודמות דגש מיוחד ניתן באירוע Bynet Expo להדגמות חיות של מוצרים ופתרונות חדשים, שהוצגו בתערוכת ענק בה הציגו מעל ל-70 חברות טכנולוגיה, ואשר השתרעה על פני יותר מ-6,000 מ"ר.
דגש מיוחד בהדגמת הפתרונות והשירותים החדשים היה באופן בו אלו תומכים בטרנספורמציה הדיגיטלית אותה עובר המגזר הארגוני – בדגש על תחומי הסייבר, ענן המחשוב, התחדשות הדטה סנטר, תקשורת, רב ערוציות וכל זאת בשילוב יכולות ניהול מתקדמות.
אספקט מרכזי נוסף שהודגם בתערוכה הוא אסטרטגיות לאימוץ ענן פרטי, שמתפתח בקצב מהיר בארגונים, מאפשר פיתוח אפליקציות מהיר, וכולל שילוב בין הענן הפרטי לענן הציבורי (Hybrid Cloud).
בתערוכה הקימה בינת תקשורת שני מרכזי הדגמה למגוון של טכנולוגיות, פתרונות ושירותים טכנולוגיים. בין השאר הדגימה בינת מערכת מוקד מתקדמת מתוצרת סיסקו התומכת במגוון סוגי אינטראקציה, כולל פנייה במספר ערוצים: צ'אט, מייל, פקס, וידאו, SMS, פייסבוק, טוויטר ו-web, ליצירת חוויית לקוח אחידה; עוד הציגה בינת chatbot המאפשר ניתוח בזמן אמת של פנייה וטיפול בה בשילוב בינה מלאכותית. המערכת כוללת כלים מתקדמים עבור ניהול המוקד הכוללים דוחות היסטוריים ודוחות זמן אמת בשילוב כלי BI מתקדם וחדשני; בנוסף הציגה בינת את פתרון הקולבורציה Spark מבית סיסקו – פלטפורמה חדשנית מבוססת ענן, המאפשרת לארגון ליצור בצורה קלה וידידותית סביבת עבודה טכנולוגית מתקדמת, הכוללת עבודה מרחוק, קיום ועידות וידאו, ושיתוף תוכן בזמן אמת על ידי כול אחד ממשתתפי השיחה – ללא תלות במכשיר הקצה או מיקומו של המשתתף. בהדגמה באירוע הוצגו שלושה חללי עבודה – חדר ישיבות, בית מגורים ואזור מנוחה בהם יחוברו התקנים שונים לשירות.
עוד הציגה בינת את ה-Cyber Dome – פלטפורמה המספקת שירותי הגנת סייבר לארגונים; מגוון של שירותי ענן; כלים לאוטומציה והקמה של תשתיות ענן פרטי; פתרונות לדטה סנטר מבוסס תוכנה; פתרונות ה-OEM שמציעה בינת; ועוד.

דילוג לתוכן