לכל מי שתקוע בשדה התעופה בחו"ל – ספיקו מאפשרת לשמור על הקשר עם הבית בחינם

שירות spikko מעניק הטבה של 30 דקות חינם ו-SMS לישראלים שמתעכבים ברחבי אירופה ללא צורך באמצעי תשלוםמפעילת ספיקו (spikko), שירות המאפשר להתקשר ולקבל שיחות מכל סוג של טלפון, החליטה להעניק הטבה של 30 דקות שיחה לישראלים המתעכבים באירופה בגלל השבתת נמלי התעופה, כדי שיוכלו לשמור על קשר עם בני משפחה וחברים בישראל.
שי גלבוע, מנכ"ל ספיקו, אומר: "כידוע, עשרות אלפי ישראלים שאמורים להגיע לישראל מרחבי אירופה, נמצאים עדיין באי-ודאות לגבי מועד שובם. המצב הזה גורר באופן טבעי גידול חד בעלויות התקשורת, לנוכח הצורך להתעדכן ולשמור על קשר עם בני המשפחה – עלות שמתווספת לנזקים הכספיים האחרים. הפתרון של ספיקו, המאפשר תקשורת חינם, יכול להקל על רבים מהישראלים שסובלים עתה ממשבר הענן הוולקני, ולאפשר להם חיסכון ניכר בעלויות התקשורת".
ספיקו מספק שירותי תקשורת חינם המבוססים על רשת האינטרנט. רישום לשירות מאפשר להתקשר לכל טלפון קווי או סלולרי בעולם בחינם. בעת הרישום מקבל הלקוח מספר טלפון ישראלי מקומי (בקידומת 057) ומרגע זה כל מי שמבקש להשיג את הלקוח יכול להתקשר למספר הזה מכל טלפון (קווי או סלולרי). כאשר בני המשפחה והחברים מתקשרים ללקוח הנמצא בחו"ל (למספר שמקבל הלקוח, ובעלות שיחה מקומית בישראל), הוא צובר דקות שיחה נכנסות – צבירה המאפשרת לו להתקשר מחו"ל בחינם.
כאמור, בנוסף לדקות שייצברו לטובת לקוחות ישראלים שנמצאים עתה באירופה, מעניקה להם ספיקו 30 דקות חינם לטובת הוצאת שיחות ו- SMS לישראל. יצוין כי כאשר תסתיים ההטבה, יוכלו הלקוחות השוהים בחו"ל לשלוח SMS דרך ספיקו, כך שבני המשפחה או החברים בישראל יוכלו להתקשר אליהם בחזרה.
למעשה ניתן להשתמש בשירות ספיקו בצורה פשוטה ומהירה המתאימה גם לישראלים הנמצאים עתה באירופה: באמצעות רישום באתר של ספיקו (WWW.spikko.com), התקנה תוכנת השירות במחשב הנייד וניהול שיחות באמצעות המחשב.

דילוג לתוכן