לי-נינג: מותג בגדי הספורט המוביל בעולם משיק את הנעל המושלמת בשבילכם

נעלי הריצה Rouge Rabbit של לי-נינג מושקות בישראל עם מבצע מכירת שאין לעמוד בפניו
בייג'ינג, 27 במרץ 2017, (BUSINESS WIRE) :
מותג בגדי הספורט הסיני אהוב בעולם לי-נינג משיק את המגוון החדש של נעלי הספורט החכמות שלו עם הצעה נהדרת במבצע לציון יום ההולדת השביעי של עלי אקספרס, 28-30 במרץ.
לי-נינג הוקם ב-1990 על ידי הזוכה במדליית זהב אולימפית שזכה לפרסום עולמי מר לי נינג, שהיה ידוע אז כנסיך ההתעמלות. רבים ברחבי העולם מעריצים את המותג בגלל נעלי הריצה האופנתיות והנוחות שלו שמעניקות בעקביות לרצים, מעריצי ספורט, ספורטאים וצרכנים עם מודעות אופנתית שילוב שאין לעמוד בפניו של חדשנות וערך.
כמו המייסד שלה, חברת לי-נינג מחזיקה במדליית הזהב של בגדי הספורט הסיניים וחושבת שגם שאר העולם צריך להתנסות בהם!
מושלם בשבילכם
בין אם אתם מגלים עיר חדשה עם חברים, מטיילים עם הכלב או רצים בסוף השבוע הזה Rouge Rabbit של לי-נינג מושלמת לכל אירוע.
היא תוכננה עם שמונה תכונות טכנולוגיות כולל חומר EVA בעקב כדי להעניק בלימת זעזועים וריפוד טובים יותר, סוליה חיצונית מגומי שמכילה FoamEVA Lite להרגשה יותר נוחה וקלה, ועיצוב חריצים גמיש בסוליה כדי לשמר מאמץ כשרצים, להפחית עייפות ולמנוע עיוות של קשת כף הרגל.
העיצוב כל כך אופנתי, שהוא מצוין לכל אירוע ויש מבחר עצום של צבעים. כיתרון הנעל הקלה והנושמת מאפשרת לכם ללכת מאימון ספורט ישר לפגוש את החברים שלכם.
טכנולוגיה סופר חכמה
הטכנולוגיה החכמה המתקדמת משמעה שאתם יכולים לתעד את המסלולים, המרחק והמהירות שלכם. שבב מוטבע של הואמי מתחבר לאפליקציה ועוקב אחרי הפעילות והצעדים שלכם ומאפשר לכם לשתף את ההתקדמות שלכם עם חברים או לאתגר אותם לעלות על הביצועים שלכם.

דילוג לתוכן