לייזר מחומם זה עשוי לשנות את הדרך שבה את/ה מתגלח לנצח

לגילוח העתיד אין צורך בלהבים. אין יותר צורך במתכת התער נמס דרך פנים ושיער הגוף בלייזר

חברה בשם Skarp טכנולוגיות פיתחה תער שנמנע ממתכת חדה ופיתחה במקום זה לייזר מחומם. ספין עתידני זה של Skarp על הגילוח היומיומי שמיועד לשימוש על ידי גברים ונשים כאחד, וקרן הלייזר שלו שמספיק קרובה לעורו של אדם כדי להמס בצורה חלקה ובטוחה שיער פנים וגוף.

מייסד SkarpMorgan Gustavsson  יזם את הרעיון בשנת 2001, אך טכנולוגיית הלייזר עדיין לא הייתה מפותחת דיה כדי להמס גוונים קלים של שיער. הוא ומייסד נוסף Paul Binun שיתפו פעולה בשנים הבאות עד שגילו אורך גל לייזר שיכול להמס דרך כל צבע שיער.

הגילוח פועל על סוללת AAA אחת, שאמורה להפעיל את המכשיר לכ- 50,000 שעות של גילוח משביעות רצון. זה נשמע ונראה כמו מוצר טיפוח אישי ממסע בין כוכבים.

מוצר שובר הקופות הזה של Skarp גייס בלי בעיות 1,000,000 $ מ -7,000 אנשים על מנת להריץ  את תהליך הייצור בקנה המידה הנדרש.

אם המוצר המוגמר עובד כפי שמתואר ופוגע בשיטה הקיימת (תערים, מתכות וכו') , הוא עומד להיות לעזר לסביבה והיגייני משמעותית. גילוח עם סכין גילוח לייזר-לכאורה ימנע את תופעות התער הידועות והכול כך נפוצות כמו לשרוף, דלקות עור, וגירוים למיניהם לחלוטין, וSkarp-  אומר שכ- 2 מיליארדי סכיני גילוח וראשי גילוח נזרקים בכל שנה בארה"ב לבדה; הם לא יכולים להיות ממוחזרים בשל בעיות היגיינה. לעומת זאת סכין הגילוח של Skarp נועד לשימוש לטווחים ארוכים וגמישים יותר מכשיר זה אפילו עמיד למים .

סכין גילוח זה ולא חד פעמי שנבנה במיוחד, כך שזה יותר יקר מאשר שאפשר לצפות. בעת כתיבת שורות אלה, אבל ניתן לצפות שהמחירים ירדו לקראת אמצע 2016 .

 

דילוג לתוכן