ליבי טכנולוגיות תוכנה מציעה לסמנכ"לי כספים פתרון אנליטי כולל למערכות ERP

הפתרון כולל את כל תשתית המידע הנדרשת לקבלת מאות דוחות מוכנים מעל המערכות הנפוצות בשוק – Oracle ו- SAP. ליבי טכנולוגיות תוכנה, מפיצת IBM-Cognos, מציעה לסמנכ"לי כספים ולמנהלים עסקיים, פתרון אנליטי כולל למערכות פיננסיות.
הפתרון כולל את כל תשתית המידע הנדרשת לקבלת מאות דוחות מוכנים מעל המערכות הנפוצות בשוק – Oracle ו- SAP. הפתרון כולל ייצור אוטומטי של מחסני נתונים (DWH), ומאפשר הצגה פשוטה של דוחות ומותאם למערכות רבות ומגוונות: מערכות פיננסיות, מכירות, ניהול שרשרת האספקה ומשאבי אנוש.
 
הפתרון מבוסס על קונספציה חדשנית בשם Adaptive Analytics (AA), כלי ייחודי שפותח על ידי IBM-Cognos במטרה לגשר בין הדרישות של אנשי העסקים בארגון למידע אנליטי מגובש, לבין התשתית הטכנולוגית בה יישום אחד מתקשה ל'דבר' עם השני בלי מנגנון מסובך של ממשקים מתווכים ביניהם.
 
ירון הירשזון, מנכ"ל משותף של ליבי, אומר כי פתרון AA מאפשר למנהלי פעילויות עסקיות, ללא הכשרה במערכת IT, להגדיר בעצמם את הפונקציונליות הדרושה להם למילוי תפקידם – ולקבל דוחות BI (בינה עסקית) ייעודיים בלי ליצור עומס על מחלקת ה- IT בביצוע.
 
בסביבת IBM-Cognos AA יוצרת מחלקת ה-IT  "מחסן הנתונים" ע"י ספציפיקציות בממשק גרפי, אשר מחוּלל באופן אוטומטי וללא כתיבת קוד,, דרך בחירת השדות הרלוונטיים מתוך המערכות התפעוליות (CRM, HR, ERP, SCM וכדומה).
 
ירון הירשזון אומר כי התוכנה של Cognos מקצרת  זמן הקמה של מערכת כזו (Time To Market), חוסכת משאבים רבים בהקמה ביחס לאלטרנטיבה, ומורידה בעשרות אחוזים את עלות הבעלות על הפתרון (TCO) . כדי להפיק תוצרים אנליטיים מהמידע במחסן, המשתמשים מגדירים תהליך עיבוד מידע באמצעות מודל ויזואלי ותיאור גרפי אינטואיטיבי פשוט של מה שהם רוצים לעשות עם הנתונים.
 
התהליך האנליטי נוצר אוטומטית על ידי מנוע התוכנה של Adaptive Analytics, שהופך את התרשים שהכין המשתמש בשיטות גרירה והנחה של נתונים (Drag & Drop) לקוד תוכנה, בלי מעורבות של תוכניתן מקצועי.
 
ירון הירשזון אומר: "Adaptive Analytics מביא לסמנכ"לי כספים ולמנהלים עסקיים יכולות ניתוחיות ואפשרות לקבל במהירות ובפשטות דוחות שקודם לכן נדרשו לקבלתם אנשי מקצוע בתחום מערכות מידע וחודשי עבודה רבים. זהו כלי שה- ROI   שלו מוכח ומיידי".

דילוג לתוכן